NaZahori.sk

Film: Dôverný nepriateľ

Kategória:
Skalica
Dátum:
31. august 2018 17:40
Miesto konania:
CINEMAX, ZOC MAX - Skalica

Orig. názov: Dôverný nepriateľ

Žáner: thriller, mysteriózny

Krajina: Slovensko, Česko

Réžia: Karel Janák

Scenár: Ľubomír Slivka, Karel Janák, Marek Epstein

Hrajú: Gabriela Marcinková, Vojtěch Dyk, Zuzana Porubjaková, Ondřej Malý, Ady Hajdu, Roman Luknár, Pavel Rímský, Hynek Čermák

Hudba: Ondřej Gregor Brzobohatý

Mladí manželia Zuzana a Andrej sa sťahujú z Bratislavy do Tatier, aby na samote odrezaní od sveta na vlastnej koži otestovali Andrejovo životné dielo – prototyp inteligentného domu. Idylka dokonalého života v réžii modernej technológie sa však čoskoro mení na nočnú moru a boj o život. Revolučný server, ktorý bol vytvorený s cieľom, aby uľahčil životy svojich majiteľov, sa vymkne spod kontroly a nečakane sa obráti proti svojmu stvoriteľovi. Ide len o vrtoch a nedokonalosť testovanej technológie? Alebo riadi dom niekto ďalší?

Napínavý slovenský thriller so šokujúcim záverom zmení váš pohľad na moderné technológie, ktoré nás sprevádzajú na každom kroku. Navždy. V hlavnej úlohe: inteligentný dom a milostný trojuholník budúcnosti: "On - Ona a Dom" Má vôbec ľudská láska a človek šancu v milostnej šachovej partii proti stroju, ktorý sám stvoril a vypracoval do dokonalosti?

 
 

Všetky termíny:

  • 29. august 2018 15:50
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada