Redakcia

Redakcia

Prvou Seničankou narodenou v roku 2020 bola Sára Štefíková, ktorá prišla na svet hneď prvý deň nového roka. Informuje o tom na sociálnej sieti FB Mesto Senica. 

Otázky a odpovede o strašiaku posledných mesiacov nazývaného koronavírus. Informuje o tom Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) na svojej oficiálnej stránke www.uvzsr.sk a na sociálnej sieti FB Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Dopravnú nehodu hlásite na www.twitter.com/zelenavlna v nedeľu 23.2.2020 krátko po 17-tej h za Jablonicou smerom do Senice na Záhorí.

Ženy sa často sťažujú na to, že banálne prechladnutie premení muža v nepoužiteľné a nariekajúce stvorenie.

Meteorológovia na www.shmu.sk vyhlásili z nedele na pondelok a z pondelka na utorok 2. stupeň výstrahy pred silným vetrom miestami až víchricou aj na Záhorí a Kopaniciach. 

Po štvrtkovom peknom dátume 20.02.2020 tu máme ďalší magický dátum v sobotu 22.02.2020.

21. februára 2020 sú dva roky od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Aj Malacky sa pripoja k sérii pietnych podujatí, ktoré organizuje iniciatíva Za slušné Slovensko.

Mesto Myjava predáva pozemky, pri bývalom podniku SAM Myjava, cez obchodnú verejnú súťaž (OVS). Informuje o tom mesto Myjava na svojej web stránke  www.myjava.sk.

Mestská polícia v Senici bola konštituovaná 1. 7. 1991. Informuje o tom Mesto Senica na sociálnej sieti FB.

Strana 1 z 120
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada