Redakcia

Redakcia

Na Základná škole na Štúrovej ulici v Myjave vzhľadom na predpoveď mrazivého počasia počas tohto týždňa bude klzisko v školskom areáli otvorené aj pre verejnosť.

Volejbalisti TJ Spartak Myjava na domácej palubovke zdolali hráčov TJ Slávia Svidník 3:1, ktorých táto prehra stála postup do prvej štvorky.

Sváko Ragan z Brezovej napísal v roku 1927 spisovateľ, publicista a finančný úradník Elo Šándor. Najväčšej slávy sa Raganovi dostalo po roku 1976, keď bola nakrútená legendárna humorná televízna trilógia od scenáristu a režiséra Martina Ťapáka.

Verejné prerokovanie zámeru Polder na toku Smíchov, ktorý sa týka Turej Lúky a ich obyvateľov sa uskutoční v stredu 16. januára 2019 od 16.00 hodiny vo veľkej zasadacej miestnosti Mestského úradu v Myjave, 2. poschodie, číslo dverí 305.

Slovenský motocyklový pretekár a rodák z Myjavských kopaníc Ivan Jakeš nebude pokračovať na Rely Dakar 2019 v Peru.

Hokejisti HK Skalica uspeli v domácom súboji proti HC Bratislava, napriek tomu, že v polovici úvodnej časti prehrávali 0:2.

V Myjave a okolí - smerom na Nové Mesto nad Váhom ale aj smerom na Sobotište a Senicu sa šmýka , neupravené cesty. Hlásia 13.1.2019  twitter.com/zelenavlna a FB dopravny servis SE, Si a okolie.

Hokejisti HK Skalica potvrdili úlohu favorita a v domácom stretnutí nedali súperovi HC Prešov šancu.

Strana 1 z 77
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada