Tlačová správa

Tlačová správa

Prípad utýraných psov v osade v Huncoviach spustil kritiku občanov.

Od pondelka 25. mája 2020 začínajú v školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) maturitné skúšky. 

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR umožnilo otvorenie niektorých typov škôl od 1. júna 2020.

Na Bernolákovej ulici v Malackách sa zlepšia možnosti parkovania. Nové parkovisko s 19 parkovacími miestami vznikne pri MŠ Bernolákova. Projekt bude stáť na mieste súčasného neudržiavaného starého trávnika.

Futbalový klub Senica odohral počas nútenej prestávky vo Fortuna lige virtuálne stretnutie, ktoré bolo reprízou odvetného zápasu 3.kola Európskej ligy UEFA 2011/12 proti Salzburgu.

V marci 2020 bolo zrušených v Malackách až šesť civilných sobášov, v apríli štyri. 

FK Senica pokračuje v uhrádzaní dlhov, ktoré v klube zanechal predchádzajúci majiteľ z Venezuely. Napriek rastúcemu tlaku zo strany médií začalo nové vedenie klubu postupne znižovať jednotlivé dlžoby.

Rokovanie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja, ktoré je naplánované na stredu 20. mája 2020, sa uskutoční prostredníctvom video-konferencie. Župa využije túto možnosť po druhýkrát. 

FK Senica pripravila v období bez futbalu pre svojich fanúšikov spestrenie a spomienku na najúspešnejšie obdobie klubu v podobe virtuálneho stretnutia. Vybrala si pre neho súboj proti Salzburgu. Redakciu NaZahori.sk o tom informoval PR manažér klubu Igor Tabiš.

Mesto Senica už niekoľko rokov podporuje činnosť rôznych kultúrnych a športových organizácií z rozpočtu mesta prostredníctvom dotácií z Fondu  PRO Senica. Snaží sa tak pomôcť a podporiť zaujímavé projekty zamerané na verejnoprospešné aktivity v meste.

Strana 1 z 57
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada