Policajné správy

Policajné správy

V Skalici 21.10.2018 okolo 06:00 hodiny ráno zasahovala polícia, kde muž napadol ženu.

17.10.2018 v poobedňajších hodinách bol zahlásený požiar v lokalite obce Kopčany na Záhorí. 

Dve 14 ročné dievčatá sa zachovali vysoko charakterne a zaslúžia si pochvalu.

Polícia upozorňuje občanov na podvodné praktiky falošných orezávačov stromov. Nazahori.sk informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trnave Martina Kredatusová.

Polícia 14.10.2018 v poobedňajších hodinách bola privolaná do ubytovne na Továrenskej ulici v Malackách, kde  našli bezvládne telo 45-ročného muža.

Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave oznamuje vodičom, že z dôvodu realizácie opravy vozovky bude vykonaná čiastočná uzávierka diaľnice D2.

Vo štvrtok 11. októbra v predpoludňajších hodinách prišlo v meste Myjava k lúpeži v ČSOB banke.

Policajti diaľničného oddelenia PZ Malacky 10.10.2018 v čase o 03.00 hodine v rámci hliadkovej služby zaregistrovali na diaľnici D2 v smere do Českej republiky neoznačené odstavené vozidlo zn. Alfa Romeo na krajnici. Po približne 5 km ich ďalšej jazdy spozorovali aj posádku tohto vozidla, ktorá sa pešo vybrala pre chýbajúce pohonné hmoty.

Počas bežnej kontroly zaistili trnavskí colníci v Brodskom 28-ročné mužovi z Ukrajiny 10 000 pašovaných cigariet. Odhalili ich v čiernom igelitovom vreci v batožinovom priestore osobného motorového vozidla.

Mestská polícia Skalica prijala 7. októbra 2018 oznámenie vo veci obťažovania maloletých a vynucovania si peňazí skupinou mladistvých pri moste smerom na Baťov kanál.

Strana 1 z 12
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada