Angelika Kmecová

Angelika Kmecová

Lucia Pavlovičová z Dobrovoľného hasičského zboru (DHZ) Letničie v okrese Skalica ako jediná zástupkyňa ženského pohlavia zo Záhoria pomáhala s kolegami v kalamitou sužovanej Orave a to priamo v obci Oravská Lesná.

Mesto Senica plánuje v roku 2019 v rámci generelu dopravy vybudovať cyklotrasy, ktoré prepoja železničnú stanicu s Kunovskou priehradou. NaZahori.sk informovala Viera Barošková, hovorkyňa mesta Senica.

Minimálne neštandardnú situáciu vyvolalo pôsobenie dvoch mestských televízii v roku 2018 v meste Skalica.

Napriek vážnym a konštruktívnym témam, ktoré sa na prvom tohtoročnom mestskom zastupiteľstve v Skalici 10.1.2019 riešili, v záverečnej diskusii zaznela aj vyššie spomínaná veta.

Nový rok je časom pre bilancovanie, prísľuby a odvážne stávky.

Vianoce spájajú rodinu a priateľov dokopy. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami.

V  Skalici bol odovzdaný do užívania bytový dom na ulici Karvašova, v ktorom  sa nachádza 22 bytových jednotiek, z toho 6 jednoizbových a 16 dvojizbových.

Stredná odborná škola (SOŠ) v Senici, ktorej  zriaďovateľom je Trnavský samosprávny kraj (TTSK) oslávila 70. výročie svojej existencie.

V Senici sa prvýkrát stretli 20.12.2018 primátori miest Trnavskej župy na stretnutí skupiny M17.

Primátorka Skalice Anna Mierna už vymenovala do funkcie prednostky mestského úradu Evu Lukianovú a viceprimátora Vladislava Horňáka uvedie do funkcie na najbližšom zastupiteľstve 10.1.2019.

Strana 1 z 10
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada