Vlado Miček

Vlado Miček

Do úvodného prípravného stretnutia HK Skalica zasiahla aj nová posila Záhorákov Marek Pač, ktorá prišla z kabíny vicemajstra z Trenčína.

HK Skalica odštartovala sériu prípravných stretnutí doma proti Drakom zo Šumperka.

Novým kondičným trénerom futbalových reprezentácií Slovenska do 18 a 19 rokov sa stal Seničan Tomáš Vacula, ktorý sa tak stane už druhým členom trénerskej zostavy zo Záhoria. V súčasnosti pôsobí na rovnakej pozícii v klube FK Senica.

Michal Jakubek patrí k stabilným členom skalického mužstva. V predchádzajúcej sezóne zažil presun z útoku na post obrancu. V tejto sa už opäť objavuje na pozícii hrotového hráča.

Po minulom týždni sa naplno rozbehli kompletné súťaže v oblasti. Primášame výsledky a komentáre zo stretnutí 5. ligy ZsFZ a súťaží ObFZ Senica.

V 4. kole 2. futbalovej ligy privítala Skalica Poprad, ktorý prišiel na ZZáhorie bez najväčšej hviezdy Stana Šestáka, ktorý je údajne odcestovaný v Nemecku.

Do MFK Skalica prišiel šikovný záložník Filip Tomovič už počas rozbehnutej sezóny 2017/18 a nemal jednoduché.

Futbalové súťaže v regióne odštartovali už uplynulý víkend a tak nás čaká vo väčšine súťaží už 2. kolo.

Ešte v minulej sezóne trénoval futbalový dorast v FK Senica, teraz už zarezáva v reprezentáciách U19 a U18. Stano Macek sa stal v lete asistentom trénera Alberta Rusnáka v mládežníckej reprezentácii.

Hokejisti HK Skalica zahájili v stredu prípravu na ľade. V hokejovej výstroji sa na ľade objavila aj dvojica nových tvári.

Strana 1 z 20
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada