Vlado Miček

Vlado Miček

Hokejisti HK Skalica v dôležitom stretnutí porazili Dubnicu a stále bojujú o 4. miesto.

Hokejisti HK Skalica merali dlhú cestu do Michaloviec, kde si skrížili hokejky s hráčmi lídra súťaže.

Hokejisti HK Skalica si v zápase s béčkom Nových Zámkov dokázali poradiť s úlohou favorita. Premiérovo sa v bránke predstavil Dávid Borák, ktorý si hneď pripísal čisté konto.

Martin Kovaľ bude v jarnej časti pôsobiť vo futbalovom klube MFK Skalica, kam sa sťahuje na polročné hosťovanie. Martina sme NaZahori.sk vyspovedali po podpísaní zmluvy so skalickým klubom.

Nováčikom 5. ligy západ sa pred sezónou stali aj futbalisti TJ Radimov. Tí si však ako nováčik nepočínali a po jesennej časti im patrí druhá priečka. NaZahori.sk sa po jesennej časti porozprávalo s trénerom mužstva Tomášom Mišom.

Hokejisti HK Skalica vycestovali na posledný zápas roka do Humenného, kde ich sprevádzalo približne 20 členov fanklubu, ktorí hráčov zo Záhoria výrazne podporili svojimi hlasivkami.

Zmeny v kádri MFK Skalica neobišli ani stabilného člena základnej zostavy Ladislava Szőcsa.

Veľké zmeny prebiehajú v druholigovom klube MFK Skalica, ktorý pod vedením trénera Jozefa Dojčana ešte tri kolá pred koncom jesennej časti viedol súťaž, ale v posledných troch kolách získal jediný bod a prepadol sa až na 3. miesto tabuľky.

V Skalici videli diváci mimoriadne kvalitný duel, v ktorom síce Záhoráci prestrieľali súpera 45:30, ale Surák za svoj chrbát pustil jediný puk.

Hokejisti HK Skalica potvrdili úlohu favorita a v domácom stretnutí získali tri body so súperom z Trnavy.

Strana 1 z 29
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada