Nehoda kamióna a osobáku so smrteľnými následkami

Nehoda kamióna a osobáku so smrteľnými následkami

Autentické fotky z nehody  /    zdroj: KR PZ BA Autentické fotky z nehody / zdroj: KR PZ BA

6.7. (piatok ) okolo 5:00 h. na 12. kilometri D2 smerom do Bratislavy sa zrazil kamión a osobné auto. Nehoda si vyžiadala ľudský život.

Polícia diaľnicu uzavrela a odkláňali dopravu cez Kúty po starej ceste smerom na Malacky. Pri nehode zasahovali hasiči z Kútov a záchranka. 

Policajti diaľničného oddelenia Malacky vyšetrujú okolnosti dnešnej tragickej dopravnej nehody, ku ktorej došlo v skorých ranných hodinách (krátko pred 05.10 hod) na diaľnici D2.

Podľa dostupných informácií z miesta dopravnej nehody prechádzal vodič osobného motorového vozidla zn. Ford Focus (EČV SI) po diaľnici D2 v smere do Bratislavy, pričom v úseku km 11,400 z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do pred ním idúceho nákladného motorového vozidla zn. Renault s návesom zn. Schmitz (MPZ Francúzsko). Pri náraze utrpel 57-ročný vodič osobného vozidla zranenia, ktorým na mieste podľahol a privolaný lekár po príchode na miesto konštatoval u muža exitus.

Vykonanou dychovou skúškou bolo požitie alkoholu u vodiča nákladného vozidla na mieste vylúčené, na zistenie prítomnosti alkoholu u vodiča osobného vozidla bol nariadený odber krvi. Doprava v uvedenom úseku bola počas dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov usmerňovaná hliadkou dopravnej polície. Premávka v uvedenom úseku bola obnovená v oboch jazdných pruhoch krátko pred 10.00 hod. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 7.000,- eur.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave v tejto súvislosti opätovne pripomína všetkým účastníkom cestnej premávky, aby dôsledne dodržiavali pravidlá cestnej premávky, nepreceňovali svoje schopnosti, plne sa venovali vedeniu vozidla, a sledovali situáciu v cestnej premávke.

NaZahori.sk informovala Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Obyvatelia Malaciek a predovšetkým vodiči isto postrehli, že cestný prieťah mestom je sťažený. Príčinou je dnešná (6. júl) dopravná nehoda, ktorá zablokovala diaľnicu v úseku Sekule – Kúty. Diaľnica D2 je uzavretá a neprejazdná, doprava je presmerovaná priamo cez Malacky. 

Vedenie radnice požiadalo o pomoc políciu, ktorá reguluje dopravu na diaľničnom privádzači pri supermarkete TESCO a snaží sa týmto spôsobom zmierniť dopravný nápor. Prosíme vodičov o obozretnosť a trpezlivosť.   

zdroj: malacky.sk

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 06 júl 2018 12:23

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Najnovšie fotogalérie

Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz)

Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

HK Skalica - MHK Skalica, hokej

HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej

Myjava, detské oddelenie

Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada