Na Bernolákovej a Veľkomoravskej v Malackách sa už asfaltuje

Na Bernolákovej a Veľkomoravskej v Malackách sa už asfaltuje

Rekonštrukcia na Bernolákovej a Veľkomoravskej v Malackách / zdroj: malacky.sk Rekonštrukcia na Bernolákovej a Veľkomoravskej v Malackách / zdroj: malacky.sk

Dnes ráno 9.8. 2018 sa začalo asfaltovať v Domkoch pri potravinách CBA a prvá časť Veľkomoravskej ulice – od Štefánikovej po spomaľovač na Bernolákovej ulici v Malackách.

Mesto Malacky prosí vodičov o súčinnosť. Na dnes bolo treba vyparkovať vozidlá z parkoviska v Domkoch pri potravinách CBA a z parkoviska zo zámkovej dlažby pri detskom ihrisku na Veľkomoravskej ulici. 

Na piatok ráno (10. august) je potrebné uvoľniť parkovisko na protiľahlej strane. V opačnom prípade nebude možné vyjsť počas niekoľkých hodín z parkovísk.

V sobotu a v nedeľu (11. – 12. august) dodávateľ práce preruší kvôli obslužnosti sídliska.

Na pondelok (13. august), keď sa začína asfaltovať druhá časť Veľkomoravskej ulice – po ulicu Jána Hollého je nutné vyparkovanie vozidiel z parkoviska pri modrom bytovom dome. 

zdroj: malacky.sk

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 10 august 2018 08:11

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Najnovšie fotogalérie

Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz)

Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz) Myjava - Svidník, volejbal (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

HK Skalica - MHK Skalica, hokej

HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej HK Skalica - MHK Skalica, hokej

Myjava, detské oddelenie

Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie Myjava, detské oddelenie

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada