AKTUALIZOVANÉ: Smrteľná nehoda cyklistu medzi Malackami a Veľkými Levármi

AKTUALIZOVANÉ: Smrteľná nehoda cyklistu medzi Malackami a Veľkými Levármi

Ilustračné foto Ilustračné foto Polícia ČR

Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala včera vo večerných hodinách medzi Malackami a obcou Veľké Leváre. NaZahori.sk informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Lucia Mihalíková.

 Podľa dostupných informácií z miesta dopravnej nehody vodičovi na motorovom vozidle značky Peugeot s evidenčnými číslami okresu Malacky sa pri prechádzaní uvedeného úseku nepodarilo vyhnúť zrážke s neosvetleným cyklistom bez reflexných prvkov, ktorý  ležal v strede jazdného pruhu. "Pri dopravnej nehode utrpel 42-ročný cyklista zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vykonanou dychovou skúškou bolo požitie alkoholu u vodiča vylúčené, na zistenie prítomnosti alkoholu v tele cyklistu bol nariadený odber krvi. Vo veci bolo zároveň začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," uviedla hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave v tejto súvislosti upozorňuje, že používanie reflexných prvkov sa týka nielen chodcov, ale aj cyklistov. "Reflexné  prvky sú najmä v jesennom a nadchádzajúcom zimnom období, pre ktoré je charakteristické včasné stmievanie, nevyhnutné," zdôraznila Mihalíková.

 

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on pondelok, 01 október 2018 07:04

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Najnovšie fotogalérie

Spartak Trnava - FK Senica 4:1, futbal (Robo Fritz)

Spartak Trnava - FK Senica 4:1, futbal (Robo Fritz) Spartak Trnava - FK Senica 4:1, futbal (Robo Fritz) Spartak Trnava - FK Senica 4:1, futbal (Robo Fritz) Spartak Trnava - FK Senica 4:1, futbal (Robo Fritz) Spartak Trnava - FK Senica 4:1, futbal (Robo Fritz)

Stretnutie DHZ z TSK, Senice a Skalice na Bradle

Stretnutie DHZ z TSK, Senice a Skalice na Bradle Stretnutie DHZ z TSK, Senice a Skalice na Bradle Stretnutie DHZ z TSK, Senice a Skalice na Bradle Stretnutie DHZ z TSK, Senice a Skalice na Bradle Stretnutie DHZ z TSK, Senice a Skalice na Bradle

Ľubo Vaškovič - Strieborná prilba

Ľubo Vaškovič - Strieborná prilba Ľubo Vaškovič - Strieborná prilba Ľubo Vaškovič - Strieborná prilba Ľubo Vaškovič - Strieborná prilba Ľubo Vaškovič - Strieborná prilba

Spartak Myjava - Prešov 1:3, volejbal (Robo Fritz)

Spartak Myjava - Prešov 1:3, volejbal (Robo Fritz) Spartak Myjava - Prešov 1:3, volejbal (Robo Fritz) Spartak Myjava - Prešov 1:3, volejbal (Robo Fritz) Spartak Myjava - Prešov 1:3, volejbal (Robo Fritz) Spartak Myjava - Prešov 1:3, volejbal (Robo Fritz)

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada