Print this page

FOTO: Prietrž mračien spôsobila problémy na Záhorí

FOTO: Prietrž mračien spôsobila problémy na Záhorí foto zdroj: FB JŘ

Búrková prietrž mračien v sobotu 22.6. 2019 v okresoch Malacky a Senica na Záhorí spôsobila problémy nielen na komunikáciách. V teréne sú hasiči, súčinná je aj mestská polícia.

"Po veľkej búrkovej prietrži buďte mimoriadne opatrní na Továrenskej ulici, Hodžovej ulici, v podjazde na Jesenského ulici, ktorý sme už úplne uzavreli. Opatrnosť zvýšte aj v Zámockom parku a parkovisku pri športovej hale Malina. Mesto mapujeme a prijímame opatrenia. Dobrovoľní aj štátni hasiči sú v teréne. Ak by ste sa spozorovali problém, kontaktujte mestskú políciu na 159 alebo záchranné zložky na 112," informuje na svojom FB profile primátor mesta Malacky Juraj Říha.

Senica utrhnutí semafor / foto: FB Dopravný servis SE,SI a okolie

Následky dnešnej podvečernej búrky odstraňujú v uliciach mesta profesionálni a dobrovoľní hasiči nielen zo Senice, ale aj Jablonice, Cerovej, Prieval, Podbranč Dolná Dolina a Smrdák. Zasahujú pri polámaných stromoch, ktoré sú na viacerých miestach a zasiahli viaceré senické materské školy (MŠ u Šaša, MŠ Janka Kráľa) a mestské jasle. Ďalšie tímy zas pracujú na odčerpávaní vody zo zatopených pivníc rodinných i bytových domov na uliciach Hollého, Komenského, Dr. Horvátha, Topoľová a J. Kráľa. Informuje Mesto Senica - senica.sk.

"Pracuje sa na odstraňovaní škôd. Pracujú profesionálni hasiči i dobrovoľní hasiči zo Senice a okolia," informuje na svojom FB profile primátor mesta Senica Martin Džačovský / Foto FB MD

Senica - spadnutá lipa / foto: FB Dopravný servis SE,SI a okolie

Cesta Jablonica -  Hradište pod Vrátnom / foto: FB Dopravný servis SE,SI a okolie

Rate this item
(0 votes)
Last modified on sobota, 22 jún 2019 17:53
Redakcia

Related items