FOTO+VIDEO: Vrbovce: Čelná zrážka dvoch áut sa skončila tragicky

FOTO+VIDEO: Vrbovce: Čelná zrážka dvoch áut sa skončila tragicky

Autentické foto z nehody Vrbovce   /    NaZahori.sk Autentické foto z nehody Vrbovce / NaZahori.sk

Vážna dopravná nehoda sa stala v sobotu 4. augusta pred 22.00 hodine za obcou Vrbovce smerom na miestnu časť Šance v okrese Myjava v Trenčianskom kraji.

Vážna dopravná nehoda sa stala v sobotu 4.augusta po 22.00 hodine za obcou Vrbovce

Podľa dostupných informácií z miesta nešťastia sa čelná zrážka dvoch osobných áut skončila tragicky pre vodičku auta, v ktorom sedela sama. Jej zranenia boli nezlučiteľné zo životom.

Pri nehode zasahujú dve posádky hasičov HaZZ SR. Cesta cez Šance na Myjavu a do Českej republiky bola do cca 02:00 neprejazdná. Odklon dopravy bol z Vrboviec na Turú Lúku cez Junasov.

Včera krátko po 21.30  došlo na ceste II/500 za Vrbovcami smer Šance k tragickej dopravnej nehode 69 - ročnej vodičky osobného auta Felicia. Z doposiaľ nezistených príčin prešla do protismeru, kde sa čelne zrazila s oproti idúcim Peugeotom 406, ktorý  riadil 23 - ročný vodič.Na následky zranení na mieste zahynula vodička Felicie. Dopravu počas dokumentovania tejto tragickej dopravnej nehody riadili policajti.na mieste. Na mieste nehody bol aj súdny znalec. Začali sme trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Alkohol u vodiča Peugeotu zistený nebol. Vodičke bude odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu pri súdnej pitve. Príčina a miera zavinenia je v štádiu vyšetrenia.  Hmotná škoda je predbežne vyčíslená na 1500 eur. 

NaZahori.sk informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on pondelok, 06 august 2018 05:34
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada