Pre rekonštrukciu sú pohrebné obrady len v Turej Lúke

Pre rekonštrukciu sú pohrebné obrady len v Turej Lúke

Domu smútku v Myjave pred rekonštrukciou  / zdroj: myjava.sk Domu smútku v Myjave pred rekonštrukciou / zdroj: myjava.sk

Od štvrtka 13. septembra 2018 sú pohrebné obrady zabezpečované len v dome smútku v mestskej časti Turá Lúka.  V pondelok 17. septembra 2018 sa začne plánovaná rekonštrukcia Domu smútku v Myjave za 350 000,- € .

 Kancelária Pohrebných služieb Myjava bude fungovať v štandardnom režime, kontakty zostávajú nezmenené. Projekt opravy Domu smútku bude mesto realizovať vo vlastnej réžii, investorom zabezpečujúcim rekonštrukciu objektu bude Správa majetku mesta Myjava, s. r. o.

Domu smútku v Myjave po rekonštrukcii- vizuál  / zdroj: myjava.sk

Po prípravných a búracích prácach, ktoré začnú v 38. týždni, bude na myjavskom Dome smútku kompletne vymenená strecha, zabudovaná nová vzduchotechnika, kúrenie, elektrické rozvody, pribudne nové chladenie. V objekte príde k čiastočnej dispozičnej zmene v dôsledku rekonštrukcie sociálnych zariadení a vybudovania zázemia pre kanceláriu a zamestnancov Pohrebných služieb Myjava. Budú vymenené okná, dvere, opravená fasáda a vynovené spevnené plochy okolo Domu smútku. Obnovou prejde aj interiér obradnej sály a rozlúčkovej miestnosti. Náklady na tieto práce by mali dosiahnuť hodnotu 350 000,- € a ak všetko pôjde podľa plánu, vynovený Dom smútku bude verejnosti k dispozícii opäť od začiatku decembra 2018.

zdroj: myjava.sk

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 13 september 2018 08:54
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada