Poznáte svedkov trestného činu výtržníctva v Myjave?

Poznáte svedkov trestného činu výtržníctva v Myjave?

Poznáte svedkov trestného činu výtržníctva v Myjave? / zdroj PS Poznáte svedkov trestného činu výtržníctva v Myjave? / zdroj PS

Policajti z Myjavy žiadajú o pomoc pri stotožnení dvoch mužov- svedkov trestného činu výtržníctva.

Polícia na Myjave vykonáva skrátené vyšetrovanie vo veci prečinu Výtržníctvo v súbehu s prečinom Ublíženie na zdraví.

Doposiaľ nezistený páchateľ ešte vo februári ( v čase od 00.00 h do 00.37 h dňa 11.februára)  v budove hotela  na nám. M. R. Štefánika v Myjave v nočnom bare i počas diskotéky fyzicky napadol 35-ročného Michala.

Poškodeného o od parketu tlačil smerom k východu z baru, kde ho udrel päsťou do oblasti tváre, následne ho tlačil na schodisko vedúce na chodbu pred recepciu a vchodovým dverám do hotela, kde ho udrel päsťou do oblasti hlavy.

Neznámy páchateľ sa na mieste verejnosti prístupnom dopustil výtržnosti tým, že napadol iného a poškodenému spôsobil zranenia ktoré si vyžiadali trojtýždňovú dobu liečenia.

Vzhľadom nato, že v predmetnej trestnej veci sa nepodarili zistiť skutočnosti oprávňujúce vykonať trestné stíhanie proti určitej osobe bolo trestné stíhanie uznesením povereného príslušníka PZ,  Myjava prerušené. Po páchateľovi uvedeného skutku však pátrame ďalej.
   
Na záberoch z bezpečnostných kamier je vidno dvoch mužov, ktorí by mohli byť svedkami  napadnutia 35-ročného Michala.  Preto žiadame občanov o pomoc pri stotožnení neznámych mužov, ktorý by nám mohol pomôcť k objasneniu trestných činov  výtržníctva a ublíženia na zdraví

Akékoľvek informácie k ich  totožnosti  nám môžu občania poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne kontaktujte našu oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.

NaZahori.sk informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on streda, 07 november 2018 18:20
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada