Print this page

Polícia pátra po svedkoch lúpeže v myjavskej banke

Polícia pátra po svedkoch lúpeže v myjavskej banke foto zdroj: PS

Vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom vedie trestné stíhanie vo veci zločinu  „lúpež“ spáchaného formou spolupáchateľstva v myjavskej banke 11. októbra 2018.

Doposiaľ nezistení páchatelia 11.10.2018 v čase medzi 10.00 až 10.30 hodinou maskovaní vošli do pobočky banky na Námestí M.R. Štefánika na Myjave. Obaja boli oblečení v čiernom odeve, mali zahalené tváre a na rukách mali rukavice.

 

Na zamestnankyne banky jeden z dvojice namieril zbraň so slovami „ruky hore, nič nerobte, toto je prepad“ a žiadal so zbraňou namierenou na zamestnankyňu peniaze. Vystrašené zamestnankyne im zo strachu o svoj život peniaze vydali.

Po skutku páchatelia z banky odišli na neznáme miesto. Banke spôsobili celkovú škodu 14.353 €. Na záberoch z bezpečnostných kamier je vidno dvoch mužov, ktorí  mohli byť svedkom uvedenej lúpeže.

Preto žiadame občanov o pomoc pri stotožnení neznámych mužov, ktorí by nám mohli byť nápomocní  k objasneniu skutku.Akékoľvek informácie k ich totožnosti môžete poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158!

Prípadne a oficiálnu stránku Polície SR na Facebooku formou súkromnej správy".

NaZahori.sk informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Vo štvrtok 11. októbra 2018 v predpoludňajších hodinách prišlo v meste Myjava k lúpeži v ČSOB banke.

VIAC TU: http://www.nazahori.sk/index.php/myjava/item/1560-prepadli-banku-v-myjave

Rate this item
(0 votes)
Last modified on streda, 30 január 2019 14:44
Policajné správy

Related items