Upozornenie: Bratislavu vo štvrtok radšej vynechajte

Upozornenie: Bratislavu vo štvrtok radšej vynechajte

Upozornenie: Bratislavu vo štvrtok radšej vynechajte foto: zdroj: FB - Polícia SR

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať v priebehu dňa 07.02.2019 a to najmä na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.

V súvislosti s návštevou nemeckej delegácie musia účastníci cestnej premávky počítať s viacerými dopravnými obmedzeniami, týkajúcich sa najmä širšieho centra Bratislavy ako aj hlavných príjazdových ciest do Bratislavy.

Dopravné obmedzenia 07.02.2019 (štvrtok)

  • V čase od 10.30 hod dôjde k obmedzeniu v premávke pri presune delegácie z Bratislavského letiska.
  • Dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1 a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP, ďalej Einsteinová ul., Staromestská ul. a Hodžovo nám.. Tieto obmedzenia budú trvať približne do 11.30 hod.
  • V čase cca. od 11:45 hod do 12:00 hod  bude uzatvorené Hodžovo  nám. a Palisády v oboch smeroch v úseku  po Bratislavský hrad.
  • V  čase cca od 13:45 hod do  14:15 hod budú opäť uzatvorené Palisády, Hodžovo nám. Suché mýto, nám. SNP, Špitálska ul., Štúrová ul. a  Jesenského ulica.
  • V čase cca 14:45.h do 16:00 h budú uzatvorené nasledovné ulice a cestné komunikácie: Uršulínska ulica, nám. SNP, Suché mýto, Hodžovo nám.,  Staromestská ul., Most SNP, Eisteinová ul. a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.

"Vodičom, ktorí plánujú na príchod do Bratislavy využiť diaľnicu D1 žiadame aby ak je to možné, tak spravili v čase najneskôr do cca. 10:00 hod, následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 12:00 hod. V popoludňajších hodinách žiadame vodičov, ktorí budú chcieť na opustenie Bratislavy využiť diaľnicu D1 aby tak spravili v čase najneskôr do cca. 14:45 hod, následne vodičom odporúčame využitie diaľnice v čase po 17:00 hodine.  Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave účastníkov cestnej premávky touto cestou žiada, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a riadili sa pokynmi polície. V prípade ak je to možné vodičov žiadame aby sa uvedeným úsekom vyhli a na prejazd využili alternatívnu trasu. Vodičov touto cestou zároveň vyzývame, aby na cestách zvýšili svoju trpezlivosť," NaZahori.sk informoval Michal Szeiff, hovorca KR PZ v Bratislave.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 07 február 2019 07:19
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada