V stredu začína 60. ročník MFF Myjava 2019, budú dopravné obmedzenia

V stredu začína 60. ročník MFF Myjava 2019, budú dopravné obmedzenia

V stredu 19. júna sa začína v Myjave 60. ročník medzinárodného folklórneho festivalu Myjava 2019, ktorý potrvá do nedele 23. júna. Počas neho treba počítať v meste Myjava s dopravnými obmedzeniami. Informovala o tom oficiálna web stránka festivalu  www.mffmyjava.sk.

Mesto Myjava vyzýva vodičov a majiteľov motorových vozidiel, aby od piatka 21. 6. 2019 od 20.00 h neparkovali na parkoviskách v centre mesta na Námestí M. R. Štefánika a pri rieke Myjava z dôvodu príprav na sobotňajší "Jarmek pot mijafskú vežu", ktorý bude súčasťou 60. Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2019.

Mestská polícia Myjava zároveň oznamuje, že v sobotu 22. 6. 2019 bude v čase od 6.00 do 14.00 h uzavreté Námestie M. R. Štefánika vrátane komunikácie pri rieke Myjava z dôvodu konania jarmoku a sprievodu folklórnych súborov v rámci 60. Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2019. V čase uzávierky nebude možné parkovať vozidlami v centre mesta.Mestská polícia žiada vodičov motorových vozidiel, aby sa počas uzávierky riadili pokynmi príslušníkov polície a dopravným značením. Doprava bude v tomto čase presmerovaná na Partizánsku ulicu, Ulicu 1. mája, Staromyjavskú ulicu a Pirte v oboch smeroch.

Parkoviská pre návštevníkov festivalu budú aj tento rok na Marečkovej ulici, od križovatky Hurbanovej ulice s Moravskou ulicou po križovatku Hurbanovej ulice so Staromyjavskou ulicou a na Moravskej ulici po križovatku Moravskej ulice s Hurbanovou ulicou. Tiež bude možné využiť ostatné parkoviská na Myjave za predpokladu, že vodiči dodržia ustanovenia cestného zákona. Ďalšie parkovacie miesta budú už tradične za malý poplatok k dispozícií v Trnovcoch. Budú opäť riešené na trávnatých plochách pri festivalovom areáli.

zdroj: www.mffmyjava.sk

Rate this item
(0 votes)
Last modified on utorok, 18 jún 2019 15:27
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada