Vážna nehoda pri obci Hrašné si vyžiadala zásah vrtuľníka

Vážna nehoda pri obci Hrašné si vyžiadala zásah vrtuľníka

Vážna nehoda pri obci Hrašné si vyžiadala zásah vrtuľníka zdroj: FB

24.7.2019 ráno bol záchranársky vrtuľník z Trenčína vyslaný k dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel, ku ktorej došlo za obcou Hrašné pred odbočkou na Rudník (okres Myjava). NaZahori.sk informovala Zuzana Hopjaková hovorkyňa ATE - AIR - TRANSPORT EUROPE.

"Po prílete k miestu nehody si posádka leteckých záchranárov od rýchlej lekárskej pomoci prevzala do svojej starostlivosti 69-ročného vodiča, ktorý utrpel vážne poranenia viacerých častí tela. Po preložení na palubu vrtuľníka a doplnení ďalšej liečby bol v umelom spánku letecky prevezený a vo vážnom stave odovzdaný do starostlivosti lekárom Fakultnej nemocnice v Trenčíne," ozrejmila zásah záchranárov Hopjaková.

"Vodič vychádzajúci z vedľajšej cesty nedal prednosť služobnému vozidlu jazdiacemu  po hlavnej ceste," vyjadril sa hovorca KR PZ v Trenčíne Pavol Kudlička.
"Služobné vozidlo jazdilo so zapnutými majákmi. Vodičovi motorového vozidla bude odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu v krvi.Dychové skúšky u policajnej hliadky boli negatívne,"doplnil Kudlička.

V stredu 24.júla 2019 po 7:30 hodine zasahovali hasiči z Myjavy pri dopravnej nehode pri obci Rudník. NaZahori.sk informovalo OS KR HaZZ Trenčín.

http://www.nazahori.sk/index.php/myjava/item/2574-myjavski-hasici-zasahovali-pri-dopravnej-nehode-v-rudniku

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on streda, 24 júl 2019 14:28
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada