FOTO: Mladý vodič sa v Myjave snažil vyhnúť lesnej zveri, auto prevrátil na strechu

FOTO: Mladý vodič sa v Myjave snažil vyhnúť lesnej zveri, auto prevrátil na strechu

Dopravná nehoda v Myjave Dopravná nehoda v Myjave Polícia SR

Dopravní policajti dokumentujú dopravnú nehodu, pri ktorej mala mladému vodičovi vybehnúť do jazdnej dráhy lesná zver. NaZahori.sk informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trenčíne Elena Antalová.

Mladý, 25-ročný vodič Roman, v snahe vyhnúť sa zrážke so zverou strhol riadenie Škody Felícia ktorú riadil. "V dôsledku toho prešiel s vozidlom do šmyku a vozidlo sa prevrátilo na strechu. Vo vozidle boli v čase dopravnej nehody okrem vodiča ešte ďalší traja spolujazdci vo veku 24, 25 a 20 rokov," uviedla Antalová.

Jeden z trojice spolujazdcov utrpel pri dopravnej nehode okrem tržných rán aj zranenia hlavy vrátane zlomenej sánky a lícnych kostí. "Dychová skúška u vodiča bola negatívna. Škoda na vozidle  bola predbežne vyčíslená na asi 200 €.  Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania," doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Polícia upozorňuje  motoristickú verejnosť, že v súčasnom období býva zvýšený výskyt zveri v okolí ciest a vyššia pravdepodobnosť dopravnej nehody spôsobenej stretom so zverou. 

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 05 august 2019 10:44
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada