Myjava: Muž zlynčoval suseda v Poriadí a bude za to stíhaný väzobne v Ilave

Myjava: Muž zlynčoval suseda v Poriadí a bude za to stíhaný väzobne v Ilave

Myjava: Muž zlynčoval suseda v Poriadí a bude za to stíhaný väzobne v Ilave Foto: zdroj noviny.sk

Muža, ktorý mal 10. augusta 2019 v Poriadí - v časti  Jastrabinec v okrese Myjava zabiť 35-ročného suseda, budú stíhať väzobne. Rozhodol o tom vo štvrtok 15.8.2019 Okresný súd v Trenčíne. Potvrdil to médiám Roman Tarabus, hovorca krajského súdu v Trenčíne.

"Dôvodom väzby sú obavy, že by sa obvinený na slobode vyhýbal trestnému stíhaniu a pokračoval v trestnej činnosti. Väzbu bude vykonávať v Ústave na výkon väzby Ilava," uviedol Tarabus.

Muž z okresu Myjava čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

65-ročný muž, ktorý mal podľa zistení polície napadnúť svojho suseda po tom, čo ho tento prišiel upozorniť, aby stíšil hudbu, čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Na muža mal zaútočiť oceľovou rúrou a potom jeho nohy priviazať o svoj automobil, s ktorým jazdil asi kilometer po lesnej ceste, neskôr mal napadnutého odopnúť a hodiť do močariny.

Policajti u neho doma vykonali aj domovú prehliadku, pri ktorej našli a zaistili nelegálne držané zbrane. Policajný vyšetrovateľ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie za zločin nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. 

foto: zdroj: FB - Polícia SR

Brutálna vražda v obci Poriadie

Trenčianski kriminalisti vyšetrujú brutálnu vraždu, ktorá sa stala v obci Poriadie v myjavskom okrese. Muž zlynčoval suseda v sobotu večer 10. 8. 2019 v časti Jastrabinec.

VIAC TU: http://www.nazahori.sk/index.php/myjava/item/2609-myjava-brutalna-vrazda-v-obci-poriadie

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 15 august 2019 11:47
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada