Brezová pod Bradlom: Po meste sú osadené nové letecké mapy

Brezová pod Bradlom: Po meste sú osadené nové letecké mapy

Brezová pod Bradlom: Po meste sú osadené nové letecké mapy zdroj: Mesto Brezová pod Bradlom / www.brezová.sk

V Brezovej pod Bradlom boli v lete osadené nové letecké mapy mesta. Snímkovanie z lietadla sa uskutočnilo približne pred dvoma rokmi.

"Tieto zábery máme k dispozícii a preto bolo takou mojou osobnou ambíciou už pred voľbami, aby sme pripravili takúto leteckú ortofotomapu Brezovej, kde by boli pomenované všetky zaujímavosti, pamätihodnosti a turistické ciele, tak ako je to zvykom aj v iných turistických destináciách," povedal k leteckým mapám primátor Brezovej pod Bradlom Jaroslav Ciran.

Letecká mapa, je rozmiestnená na viacerých miestach mesta. Pri katolíckom kostole, pri evanjelickom kostole, na námestí, na trhovisku a aj na autobusovej stanici v Brezovej pod Bradlom.

" Na mape sú všetky turistické ciele alebo pamätihodnosti či pamätníky pomenované a presne popísané tak, aby sa návštevníci mohli lepšie orientovať na Brezovej a mali z návštevy nášho mesta dobrý pocit. Taktiež máme ambíciu "zavesiť" túto mapu aj na webovú stránku mesta www.brezová.sk, momentálne na tom pracujeme," doplnil primátor Ciran.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on utorok, 03 september 2019 07:28
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada