Priebeh zásahu hasičov pri nehode traktora a osobáku v Myjave

Priebeh zásahu hasičov pri nehode traktora a osobáku v Myjave

Autentické fotky z nehody Autentické fotky z nehody zdroj: TS HaZZ v TN

Dňa 21. novembra 2019 sme informovali o dopravnej nehode osobného motorového vozidla a traktora, ktorá sa stala na ceste č. II/581 v katastri mesta Myjava.  O zásahu hasičov pri tejto nehode NaZahori.sk informoval Marián Petrík, hovorca z KR HaZZ v Trenčíne. 

Na zásah boli vyslaní traja príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Myjavy s jedným zásahovým vozidlom. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že v dôsledku dopravnej nehody sa osobný automobil nachádzal mimo vozovky, uviaznutý v plote pod úrovňou cesty. Traktor zostal na vozovke, pričom ju blokoval v celej šírke. V dôsledku dopravnej nehody sa zranila jedna osoba.  

"Myjavskí hasiči zabezpečili miesto udalosti a súčasne zranenému vodičovi osobného automobilu poskytli predlekársku prvú pomoc a ošetrenie. Po príchode posádky ZZS bola zranená osoba prevezená na ďalšie ošetrenie do nemocnice. Príslušníci HaZZ vykonali na havarovaných vozidlách požiarno-bezpečnostné opatrenia a prostredníctvom absorpčnej látky zachytili, zneutralizovali a následne odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny," doplnil Petrík.

V dôsledku dopravnej nehody bola cesta č. II/581 v danom úseku uzavretá. 

Upozornenie: Cesta Myjava -Podbranč -Sobotište neprejazdná pre nehodu, odklon dopravy cez Vrbovce

21.11.2019 dopravná nehoda traktor a osobné vozidlo na ceste Myjava - Podbranč -Sobotište, úsek je neprejazdný, je odklon dopravy od Senice a Skalice na Myjavu a späť cez Vrbovce. 

VIAC TU: http://www.nazahori.sk/index.php/myjava/item/2889-upozornenie-cesta-myjava-podbranc-sobotiste-neprejazdna-pre-nehodu-odklon-dopravy-cez-vrbovce

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 22 november 2019 08:14
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada