Nehoda na ceste Myjava - Sobotište bola zrejme v dôsledku nedostatku tekutín

Nehoda na ceste Myjava - Sobotište bola zrejme v dôsledku nedostatku tekutín

Nehoda na ceste Myjava - Sobotište bola zrejme v dôsledku nedostatku tekutín Polícia SR - Trenčiansky kraj.

Novomestskí dopravní policajti dokumentovali dopravnú nehodu z pondelka 3.2.2020 na ceste Myjava - Sobotište. Informuje o tom na sociálnej sieti Polícia SR - Trenčiansky kraj.

Našťastie nikto neutrpel ťažké zranenia.

37-ročná vodička Škody Octavia jazdila po ceste II/581 smerom od Myjavy, časti Malejov k obci Podbranč (okr. Myjava).

Podľa doterajších zistení, zrejme v dôsledku nedostatku tekutín a nedocenenia príznakov signalizujúcich zhoršenú koncentráciu a pozornosť vybočila do protismeru, kde v tom čase jazdil 25-ročný vodič na vozidle Ford Focus. Vodič už nedokázal zrážke so Škodou Octavia zabrániť a došlo k stretu vozidiel.

Vozidlo Ford bolo po náraze odhodené do zvodidiel, na ktorých však k hmotnej škode nedošlo. Obaja účastníci dopravnej nehody boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania.

"Upozorňujeme vodičov, aby nepodceňovali pitný režim ani v zimných mesiacoch. Pokiaľ si ráno doprajete len kávu, ktorá ako vieme odvodňuje organizmus a následne strávite niekoľko hodín za volantom bez dostatku tekutín, aj to môže byť jeden z dôvodov, ktorý sa podpíše pod zníženú koncentráciu a pozornosť pri vedení vozidla. Odporúčame aj teraz, počas zimných mesiacov mať pri sebe fľašku s vodou a v prípade potreby doplniť tekutiny," upozorňuje polícia.

Nehoda na ceste Sobotište - Myjava uzavrela dopravu

V pondelok 3. februára 2020 ráno sa stala dopravná nehoda dvoch osobákov na ceste Sobotište - Myjava. Úsek je hlásený ako neprejazdný. Polícia robí odklon dopravy vez Vrbovce. 

Písali sme  o tom TU: http://www.nazahori.sk/index.php/senica/item/3072-nehoda-na-ceste-sobotiste-myjava-uzavrela-dopravu 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on utorok, 04 február 2020 13:15
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada