Odkazprestarostu.sk funguje už aj v Brezovej pod Bradlom

Odkazprestarostu.sk funguje už aj v Brezovej pod Bradlom

Odkazprestarostu.sk funguje už aj v Brezovej pod Bradlom zdroj: Mesto Brezová pod Bradlom

Mesto Brezová pod Bradlom sa zapojilo do projektu Odkazprestarostu.sk, ktorý umožňuje obyvateľom a návštevníkom obce ľahko a rýchlo nahlásiť podnety na zlepšenie verejného priestoru. Informuje o tom mesto na www.brezova.sk.

Podnety môžete posielať buď z webovej stránky www.odkazprestarostu.sk, alebo priamo z mobilného telefónu, pomocou aplikácií pre Android a iOS.

Používatelia na Odkazprestarostu.sk najčastejšie nahlasujú problémy týkajúce sa kvality ciest a chodníkov, dopravného značenia, neporiadku, či životného prostredia. Okrem riešenia aktuálnych problémov obyvateľov portál pomáha zorientovať sa v kompetenciách samosprávy. Obyvatelia môžu sledovať pod každým podnetom komunikáciu medzi samosprávou a obyvateľmi, ale aj medzi samosprávami a ďalšími subjektmi, ktoré do riešenia problémov vstupujú.

Na Odkazprestarostu.sk je možné podnetom prideliť päť statusov, a to zaslaný, v riešení, vyriešený, neriešený a uzavretý. Portál zároveň umožňuje obyvateľom o každom podnete diskutovať, podporovať podnety pomocou „lajkov“, hodnotiť, či je odpoveď samosprávy uspokojivá, a pridávať komentáre k podnetom aj s fotografiami aktuálneho stavu.

Viac informácii o tom, ako portál funguje, sa dozviete aj na stránke https://www.odkazprestarostu.sk/pomoc.

zdroj: https://www.brezova.sk/mesto/informacie-o-meste/aktuality/poslite-nam-podnety-cez-odkazprestarostusk-1264sk.html

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 09 apríl 2020 08:07
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada