Oslavy storočnice futbalu na Myjave nebudú, Spartak začína ligu v piatok doma

Oslavy storočnice futbalu na Myjave nebudú, Spartak začína ligu v piatok doma

Oslavy storočnice futbalu na Myjave nebudú, Spartak začína ligu v piatok doma Fotky zdroj: FB / Spartak Myjava - oficiálna stránka

V rámci druhého augustového víkendu mali všetci športoví priaznivci v kopaničiarskej metropole oslavovať 100. výročie futbalu na Myjave. Pre epidemiologickú situáciu s novým koronavírusom v regióne sa však tak nestane. 

Informuje o tom mesto na svojej web stránke na www.myjava.sk.

Celý sobotňajší program dlho pripravovaných osláv okrúhleho výročia futbalu na Myjave sa ruší pre epidemiologickú situáciu s novým koronavírusom v regióne na odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trenčíne. 

Zápas Spartak Myjava - AFC Nové Mesto nad Váhom

V platnosti však zostáva piatkový (7. 8. 2020) prvý majstrovský zápas TIPOS III. ligy Západ 2020/2021, v ktorom sa o 19.30 h stretne domáci Spartak Myjava s tímom AFC Nové Mesto nad Váhom. 

Stretnutie sa bude hrať pred diváckou kulisou, bude však potrebné dôsledne dodržiavať ochranné opatrenia a pokyny usporiadateľov. Medzi ne patria napríklad umývanie a dezinfekcia rúk, zachovávanie odstupov od iných návštevníkov, či sedenie na tribúne v každej druhej rade.

Samotnému zápasu bude predchádzať avizovaný krst novej publikácie s názvom "Začali to myjavskí študenti" mapujúcej storočnú púť myjavského futbalu od jeho vzniku až po súčasnosť a tiež ocenenie troch vybraných osobnosti myjavského futbalu.

K dispozícii by mala byť aj limitovaná edícia fanúšikovských šálov a vlajočiek s motívom storočnice.

Predaj vstupeniek na úvodný duel sezóny v hodnote 7,- €/5,- € bude hodinu pred úvodným výkopom v pokladni štadióna na Hodžovej ulici. Deti do 6 rokov majú vstup voľný.  

zdroj: Mesto Myjava / Tomáš Marek www.myjava.sk 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 07 august 2020 08:06
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada