By Pavol Macek november 04, 2018 853 0
Ilustračné foto HK 91 Senica Ilustračné foto HK 91 Senica Vlado Miček

Neuveriteľný stretnutie majú za sebou hráči HK 91 Senica. Po prvej tretine v Partizánskom viedli 5:0, ešte 5 sekúnd pred koncom 5:4, ale napokon nezískali ani bod...

HK Iskra Partizánske - HK 91 Senica 6:5 (0:5, 2:0, 4:0) HK Iskra Partizánske

HK Iskra Partizánske - HK 91 Senica   6:5 (0:5, 2:0, 4:0)

Góly: 30. a 43. Lunter,  38. a 46. Košecký,  60. a 60. Káčer. -  4. a 16. T. Pavlík,  9.  13. a 19. L. Dolinajec.

Vylúčení: 5:7 na 2. minúty,  Zelený (Pa), a  Fian (Se) na 10. minút,  presilovky: 2:0,  oslabenia: 0:0,  strely: 41:35

Rozhodovali: Vido - Frimmel, Gegáň   - 273 divákov.

HK 91 Senica: Línek - Záviš, Fian, E.Štefanka, R. Záhumenský, Leskovský, Štefka, Čech, - Michael Daniel, Konečný, Heleši, - Lukáš Dolinajec,  T. Pavlík, M. Vereš , - Jamárik, Kollár, Vaňa,- Mário Daniel.

V stretnutí mužstiev zospodu tabuľky mala Senica famóznu prvú tretinu. Dva góly Tomáša Pavlíka a tri presné zásahy Lukáša Dolinajca priniesli neuveriteľné päť gólové vedenie Záhorákov, týmto sa dostal Dolinajec na čelo najproduktívnejších hráčov 2. ligy. Základom bola disciplinovaná hra, žiaden vylúčený z HK 91. Lenže hráči Senice zabudli, že sa bude hrať ešte 40 minút. Až v polovici zápasu domáci po prvý raz prekonali Dominika Líneka, Lunter potrestal vylúčenie Kollára 1:5. V 38. min. Košecký dal druhý gól Partizánskeho.

O všetkom sa rozhodovalo v tretej časti. V 43.minúte Lunter opäť využil presilovku, znížil na 3:5 a v 46. minúte Košecký na rozdiel gólu 4:5.Po tomto góle si tréner Senice zobral oddychový čas , aby svoj celok troška upokojil. Domáci  sa  snažili vyprovokovať bitku. Najprv v 49. min. Sedlák s Fianom išli len na 2 minúty a potom v 56. minúte Zelený opäť s Fianom dostali 2 + 10 minút. Góly však nepadli na jednej alebo druhej strane. Senica ešte 4 sekundy pred koncom viedla 4:5, ale v čase 59,56 Káčer vyrovnal na 5:5. Ten istý hráč vyhral následné buly a sekundu !!! pred koncom stretnutia strelou od modrej dal víťazný gól domácich na 6:5. Senica pokračuje v smolnej sérii a patrí jej posledné miesto v tabuľke.

Tréner Martin Ondrovič bol po zápase stručný: „NEMÁM K TOMU ČO POVEDAŤ , NEMÁM SLOV.

Ďalší program:   10.11.2018  má HK 91 Senica voľno a 17.11. v sobotu na domácom šade o 18.00 h privíta Púchov.