Senica: Stretli sa končiaci a nastupujúci primátor, nového inaugurujú 6. decembra

Senica: Stretli sa končiaci a nastupujúci primátor, nového inaugurujú 6. decembra

Končiaci primátor mesta Senica Branislav Grimm (vľavo)  a budúci Martin Džačovský. Končiaci primátor mesta Senica Branislav Grimm (vľavo) a budúci Martin Džačovský. Mesto Senica

Senica 22. novembra (NaZahori.sk) – Vo štvrtok (22.11.) sa v priestoroch Mestského úradu (MsÚ) v Senici stretli dosluhujúci primátor Branislav Grimm s Martinom Džačovským, ktorý sa po ňom ujme úradu po ustanovujúcom zasadnutí mestského zastupiteľstva. Informovalo o tom mesto Senica.

Grimm, ktorý strávil v úrade jedno volebné obdobie v rokoch 2014-2018, prijal Džačovského spoločne s prednostkou mestského úradu Katarínou Vrlovou a hlavnou kontrolórkou Elenou Jankovičovou. Cieľom pracovného rokovania bolo oboznámenie nastupujúceho primátora s agendou MsÚ a prípravou ustanovujúceho zasadnutia mestského zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční 6. 12. o 15:00 h.

Primátor mesta odovzdal svojmu nástupcovi písomné podklady vedúcich oddelení MsÚ, ktoré sa týkajú napr. nedokončených investičných akcií, či návrhov do rozpočtu pre rok 2019. Informoval ho aj o činnosti Združenia miest a obcí Slovenska, Združenia miest a obcí Záhoria a Klubu starostov okresu Senica,“ uvádza oficiálna stránka mesta.

Na stretnutí preberali aj najbližšie pripravované podujatia v meste ako Vianočná dedina, Silvestrovský beh, či Novoročný ohňostroj, o ktorých bude nový primátor hovoriť v blízkej dobe s riaditeľom MsKS. „Rokovanie sa nieslo v priateľskej pracovnej atmosfére, aby odovzdanie mesta novému mestskému zastupiteľstvu malo úspešný priebeh v prospech budúceho rozvoja mesta“, informoval dosluhujúci primátor mesta Grimm.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 22 november 2018 13:26

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Senica - Najnovšie fotogalérie

Slováci zo zahraničia volia v obci Kúty

Slováci zo zahraničia volia v obci Kúty - foto: Róbert Fritz Slováci zo zahraničia volia v obci Kúty - foto: Róbert Fritz Slováci zo zahraničia volia v obci Kúty - foto: Róbert Fritz Slováci zo zahraničia volia v obci Kúty - foto: Róbert Fritz 
Slováci zo zahraničia volia v obci Kúty - foto: Róbert Fritz

Ján Volko v Jablonici

Ján Volko v Jablonici Ján Volko v Jablonici Ján Volko v Jablonici Ján Volko v Jablonici Ján Volko v Jablonici

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

Čarovný odkaz Vianoc v Senici

Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici

Senica - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada