Zrážka osobákov pred Dojčom na Záhorí

Zrážka osobákov pred Dojčom na Záhorí

By redakcia november 24, 2018 3143 0
autentické foto z nehody / zdroj: Ivana Lukáčová Bohunová‎ / Dopravný servis SE, SI a okolie FB autentické foto z nehody / zdroj: Ivana Lukáčová Bohunová‎ / Dopravný servis SE, SI a okolie FB

Na Záhorí aj na Myjavských kopaniciach jesenné počasie s hmlami a vlhkosťou nabáda k opatrnosti za volantom.

Aktuálne dopravná nehoda 24.11.2018 cca okolo 14-tej hodiny  pred Dojčom v smere od  Šaštín - Stráže na Záhorí. Blokovaný je jeden jazdný pruh, pozor na ceste sú kusy skla a plastov!

zdroj: FB  Dopravný servis SE, SI a okolie

O tom, že jeseň je v prírode pomerne obľúbenou časťou roka a že sme do nej už zdá sa „prehupli“, asi nikoho netreba presviedčať.

Iný je ale pohľad motoristov, pre ktorých je jeseň už akousi predzvesťou blížiacej sa zimy a tým aj sťažených podmienok na cestách.

Svoje o tom vedia aj dopravní policajti, ktorí v tejto časti roka zvyčajne riešia aj viac dopravných nehôd  spôsobených vodičmi, ktorí pozabudnú na jeseňou zmenené podmienky na cestách.

Viac:  http://www.nazahori.sk/index.php/senica/item/1464-foto-jesen-a-jej-nastrahy-na-cestach-aj-na-zahori-a-kopaniciach

Rate this item
(0 votes)
Last modified on sobota, 24 november 2018 13:52

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
3
4
5
7
8
11
12
14
15
18
19
21
22

Senica - Najnovšie fotogalérie

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

Čarovný odkaz Vianoc v Senici

Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici

Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha

Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha

FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz)

FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz)
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada