V Sekuliach vyhasol život 18-ročného mladíka po zásahu elektrickým prúdom

V Sekuliach vyhasol život 18-ročného mladíka po zásahu elektrickým prúdom

ilustračné foto / zdroj: FB  PS video noviny.sk ilustračné foto / zdroj: FB PS video noviny.sk

Na železničnej stanici v obci Sekule v stredu 5.12. o 21.34 hodine zasiahol elektrický prúd 18-ročného mladého muža z Bratislavy, ktorý na mieste zraneniam podľahol.

Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

Mladý muž vyšiel na posledný vozeň odstaveného vlaku pomocou železničného rebríka, ktorý je súčasťou tohto vozňa, kde ho zasiahol elektrický prúd.

Okrem zasiahnutého mladíka tam bola aj ďalšia osoba vo veku 17 rokov. Zasiahnutého mladíka z Bratislavy sa pokúšala oživiť záchranná služba z Moravského Sv. Jána, ale bezúspešne.

Polícia upozorňuje, že tieto priestory na železničných staniciach sú pre verejnosť uzatvorené. Je to z bezpečnostných dôvodov. Ide predovšetkým o  zdravie, ale aj z dôvodu, aby nebola ohrozená železničná doprava.

Zásah elektrického prúdu z trakčného vedenia môže byť až 25.000 voltov. Trakčné vedenie si dokáže človeka pritiahnuť až zo vzdialenosti jedného metra.

NaZahori.sk informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 06 december 2018 13:03

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
3
4
5
7
8
11
12
14
15
18
19
21
22

Senica - Najnovšie fotogalérie

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz) FK Senica - Petržalka 3:2 (Robo Fritz)

Čarovný odkaz Vianoc v Senici

Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici Čarovný odkaz Vianoc v Senici

Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha

Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha Senica, 30. rokov ZŠ J. Mudrocha

FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz)

FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz) FK Senica - Zlaté Moravce 3:0 (Robo Fritz)
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada