VIDEO+FOTO: Martin Hujsa verí, že HK Skalica minimálne zopakuje predchádzajúcu sezónu

VIDEO+FOTO: Martin Hujsa verí, že HK Skalica minimálne zopakuje predchádzajúcu sezónu

Martin Hujsa (vpredu) a Alex Kotzman pri autogramiáde hráčov HK Skalica Martin Hujsa (vpredu) a Alex Kotzman pri autogramiáde hráčov HK Skalica Vlado Miček

Jedným z najskúsenejších hráčov, ktorý si v nadchádzajúcej sezóne oblečie dres HK Skalica je Martin Hujsa.

Martin Hujsa (HK Skalica) NaZahori.sk

Po predstavovačke mužstva prezradil, ako vníma takéto akcie. Vie to porovnať, keďže počas svojej dlhej kariéry si obliekol dresy viacerých špičkových klubov. Skúsenosti má z pôsobenia v Čechách, Francúzsku či Kazachstane, kde sa stal trojnásobným majstrom krajiny. „Je to výborná udalosť a som rád, že sa v Skalici takéto niečo pre fanúšikov robí. Bez ľudí sa hokej robiť nedá a ešte raz opakujem, som rád, že v Skalici sa takáto udalosť udiala,“ poznamenal k predstavovačke hráčov Hujsa a doplnil: „V každom štáte, v každom klube, v každej lige si to robia po svojom. Za Skalicu môžem povedať, že to robia na veľmi dobrej úrovni a získava si to na popularite. Bolo to tu už po druhýkrát a má to svoju šťavu.

Práve táto akcia v podstate ukončila prípravnú časť sezóny. „Príprava prebehla veľmi rýchlo. Spravili sme všetko pre to, aby sme sa na sezónu pripravili a som presvedčený, že sme na 100% pripravení,“ uviedol k stavu mužstva po príprave Hujsa a dodal: „Za seba môžem povedať a predpokladám, že hovorím aj za ostatných, že prípravu na suchu z nás hokejistov nikto nemá rád. Ako sa hovorí, suchá príprava je „škaredá príprava“ a každý jeden sa teší na ľad.

V mužstve prebehlo niekoľko zmien. „Tím je v porovnaní s minulou sezónou na podobnej kvalitatívnej úrovne. Ešte možno potrebujeme doplniť defenzívu, ale hráči určite prídu a ja verím, že káder bude naozaj konkurencieschopný,“ zľahka porovnal minuloročnú a tohtoročnú kabínu skúsený matador.

Vzhľadom na svoj vek, keď v nedeľu 9.9. oslávil už svoje 39. narodeniny je jeho úlohou v tíme aj starať sa o kasu mužstva. Aj preto ho výraznejšie zmeny v kádri môžu tešiť viac ako iných. „Je pravda, že každého bankéra v každom mužstve zmeny v podstate tešia. Ja za seba prehlasujem, že budem nekompromisným bankérom, ktorý bude od hráčov vyberať každý poplatok, aby sme na záver sezóny mali dostatočný bank,“ s úsmevom uviedol k svojej funkcii Hujsa.

A s akými cieľmi vstupuje útočník Skaličanov do novej sezóny? „Z môjho hľadiska by som chcel minimálne zopakovať to čo v minulej sezóne. To znamená zopakovať finále a potom sa uvidí, ako to ďalej vypáli,“ nechcel podliezať latku Martin Hujsa.

V závere ešte nezabudol ani na tých, pre ktorých vlastne hokej hrá. „Fanúšikom by som chcel odkázať, že im veľmi ďakujeme za minulú sezónu. Veríme, že skalní budú chodiť aj v tejto a k nim ešte pribudnú aj noví. Budeme radi za každého nového fanúšika,“ zakončil hráč, ktorý v uplynulej sezóne získal cenu za najlepšieho hráča v kanadskom bodovaní v 1. hokejovej lige.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 10 september 2018 09:20

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Skalica - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada