VIDEO: Miro Lipovský z HK Skalica v tom má jasno, brankárskou jednotkou je on!

VIDEO: Miro Lipovský z HK Skalica v tom má jasno, brankárskou jednotkou je on!

Miroslav Lipovský (HK Skalica) Miroslav Lipovský (HK Skalica) Vlado Miček

Hokejová sezóna sa už rozbehla a na HK Skalica čaká úvodný domáci duel v piatok o 17:00 h proti Považskej bystrici. Ešte predtým sme sa porozprávali s riaditeľom, manažérom a stále ešte aj brankárom mužstva Miroslavom Lipovským o novom ročníku.

Miro Lipovský (HK SKalica) NaZahori.sk

Pred novou sezónou pristúpil klub k výraznejším zmenám v kabíne.“ Mužstvo prešlo širšou obmenou kádra, myslím, že ofenzíva je minimálne na tej predchádzajúcej úrovni mužstvo sme tvorili za pochodu a stále ešte nie kompletne dotvarované,“ začal Lipovský o novej sezóne.

V tých predchádzajúcich dvoch bola v podstate súpiska už na začiatku letnej prípravy kompletná. „Tentokrát sme na to išli trochu ináč. Mužstvo sme dopĺňali za pochodu. Kým v tých predchádzajúcich sezónach sme celý ročník absolvovali v podstate bez zmien, tentokrát to môže byť ináč. Všetko bude závisieť od vývoja a aj od výkonov hráčov,“ poznamenal riaditeľ HK Skalica.

Očakávania fanúšikov po dvoch finálových účastiach asi nie sú nízke. „Ja osobne dúfam, že dokážeme nadviazať na predchádzajúc dva ročníky a aj naďalej budeme na skalický štadión prinášať radosť z hokeja. Ako to nakoniec vypáli uvidíme na jeho konci,“ nechcel moc prezrádzať Lipka, ako ho v klube familiárne volajú.

Bývalý reprezentačný brankár a strieborný medailista z majstrovstiev sveta sa vyjadril aj k svojmu postaveniu v mužstve. „Keď som bol naposledy v trénerskej miestnosti, tréner Michal Ružička mal moje meno na prvom mieste medzi gólmanmi. Predpokladám z toho, že som brankárskou jednotkou ja,“ s ťažko potlačiteľným smiechom hovoril o svojej pozícii v mužstve. Potom už vážnejšie dodal: „Samozrejme roky človek nijako nezastaví a ja nie som výnimka. Ak sa naskytne príležitosť dostať sa ešte na pár okamihov medzi tri žrde v priebehu sezóny, možno sa tak stane, ale nerád by som predbiehal.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 14 september 2018 08:20

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Hokejmarket Skalica - P. Bystrica 4:2

Hokejmarket Skalica - P. Bystrica 4:2 Hokejmarket Skalica - P. Bystrica 4:2 Hokejmarket Skalica - P. Bystrica 4:2 Hokejmarket Skalica - P. Bystrica 4:2 Hokejmarket Skalica - P. Bystrica 4:2

Skalica, prezidentské voľby, 1. kolo

Skalica, prezidentské voľby, 1. kolo Skalica, prezidentské voľby, 1. kolo Skalica, prezidentské voľby, 1. kolo Skalica, prezidentské voľby, 1. kolo Skalica, prezidentské voľby, 1. kolo

Skalica, Deti na hokej

Skalica, Deti na hokej Skalica, Deti na hokej Skalica, Deti na hokej Skalica, Deti na hokej Skalica, Deti na hokej

HC Topoľčany - HK Skalica, 2. štvrťfinále

HC Topoľčany - HK Skalica, 2. štvrťfinále HC Topoľčany - HK Skalica, 2. štvrťfinále HC Topoľčany - HK Skalica, 2. štvrťfinále HC Topoľčany - HK Skalica, 2. štvrťfinále HC Topoľčany - HK Skalica, 2. štvrťfinále

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Skalica - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada