Basketbalisti MŠK BO Holíč aj naďalej plávajú na víťaznej vlne, uspeli aj v Ivanke

By Mario Jaborník november 04, 2018 274 0
MŠK BO Holíč MŠK BO Holíč MŠK BO Holíč

Basketbalisti MŠK BO Holíč zvíťazili aj v treťom ligovom zápase, keď si proti BK Klokani Ivanka pri Dunaji pripísali víťazstvo 100:85.

BK Klokani Ivanka pri Dunaji - MŠK BO Holíč 85:100 (49:55)

Body Holíč: Bluska, Došek 20, Halahija 6, Hanúsek 33, Jaborník 17, Masaryk, Mihaliska, Pukančík 12, Rozboril 12, Snopko, tréner: Marenčík L.

V poslednom zápase nastúpili basketbalisti MŠK BO Holíč na palubovke súpera. BK Klokani Ivanka pri Dunaji začal v stretnutí lepšie, keď predovšetkým vďaka trojkovým pokusom viedol 10:2. Záhoráci však následne zabrali a najmä zásluhou dôrazu pivotov sa vrátili do duelu a úvodnú časť vyhrali o sedem bodov. Druhá štvrtina mala vyrovnaný priebeh a tak sa išlo do šatní za stavu 55:49 pre Holíčanov.

V tretej štvrtine domáci zagresívnili defenzívu a dotiahli sa na hostí na dva body. Záhoráci náporu domácich dokázali odolať a pred záverečnou štvrtinou si vypracovali 8-bodový náskok. V nej umnou hrou eliminovali snahu súpera o zvrat a náskok postupne navýšili až na konečných 15 bodov. Basketbalisti Holíča si tak pripísali tretiu výhru v treťom stretnutí a aj po tomto kole sú lídrami tabuľky 2. ligy západ.

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on nedeľa, 04 november 2018 08:39

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!