VIDEO+FOTO: Futbalisti MFK Skalica v príprave remizovali s víťazom Slovenského pohára Spartakom Trnava

Hráč MFK Skalica Martin Mášik (v bielom) v súboji s domácim Filipom Dangubićom (Spartak Trnava) v priateľskom stretnutí Spartak Trnava - MFK Skalica 3:3. Hráč MFK Skalica Martin Mášik (v bielom) v súboji s domácim Filipom Dangubićom (Spartak Trnava) v priateľskom stretnutí Spartak Trnava - MFK Skalica 3:3. Lukáš Grinaj

Futbalisti MFK Skalica vo svojom druhom prípravnom stretnutí pred novou sezónou remizovali s víťazom Slovenského pohára Spartakom Trnava na jeho pôde 3:3.

FC Spartak Trnava - MFK Skalica 3:3 (1:1)

Spartak Trnava – MFK Skalica 3:3 (1:1)

Góly: 42. a 66. Tavares, 57. Sobczyk - 45. Popović, 67. Hollý, 88. Milota

Spartak Trnava: Bolek – Turňa, Mitrea, Marinković, Lovat, Oršula, Jakubek, Tešija, Tavares, Dangubić, Hehedosh (Urminský, Menich, Hing-Glover, Záhumenský, Mihálek, Horvat, Sobczyk, Tyriq, Mesík)

MFK Skalica: Milošovič –Frimmel, Hlavatovič, Milota, Pospíšil – Opiela, Nagy (62. Blažek) - Tomovič (80. D. Frühauf), , Popović (61. Hollý)– Haša - Mášik

V prvom polčase druhého prípravného stretnutia MFK Skalica sa všetko podstatné odohralo až v záverečnej päťminútovke. Najskôr v 41. minúte po výbornom centri Hašu Mášik sám na päťke neusmernil loptu medzi tri žrde domáceho gólmana a tak prišiel o dve minúty trest. Tavares sa vyhol ofsajdovej pasci, dostal sa k lopte skôr ako Milošovič a následne usmernil loptu do opustenej brány. Do šatní sa napokon išlo za nerozhodného stavu, keď si výborne na vysunutie od Hlavatoviča nabehol Popović a proti brankárovi Spartaka nezaváhal. V závere sa dostali ešte domáci do dobrej príležitosti ale strela z kopačky Turňu minula bránu.

V 57. minúte Záhoráci po rozohrávke stratili loptu, na ľavom krídle ju potiahol Tavares, ktorý pred bránkou našiel striedajúceho Sobczyka a ten dostal Spartak opäť do vedenia. V 66. minúte vyšla rýchla kontra domácim, ktorí sa po ľavej strane dostali až do šestnástky a Tavares už nemal problém prekonať bezmocného Milošoviča. Lenže dvojgólový náskok Trnave vydržal iba minútu. Po kombinácii dvojice mladíkov v drese Skalice, keď Mášik vysunul do samostatného úniku striedajúceho Hollého, druhý menovaný kľučkou obišiel gólmana domácich Boleka a zakončil do prázdnej brány. Keď sa už zdalo, že Spartak si tesné vedenie udrží, v 88. minúte zahral Opiela štandardnú situáciu do šestnástky, kde sa najlepšie zorientoval Milota a napriek tomu, že bol chrbtom k bráne, usmernil loptu do ľavého horného rohu bezmocného Boleka.

FOTOGALÉRIA zo zápasu: TU

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 27 jún 2019 05:51

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!