Snopko a Hanusek z MŠK BO Holíč rozstrieľali Trnavu

Iustračné foto Iustračné foto MŠK BO Holíč

Basketbalisti MŠK BO Holíč si naďalej v kolónke prehier držia nulu, keď zvládli náročný duel na palubovke MBK AŠK Slávia Trnava, keď súpera zdolali o desať bodov.

MBK AŠK Slávia Trnava      MŠK BO Holíč 68:78 (32:37)

Zostava a body Holíča: Snopko 33, O. Marenčík, Hanusek 25, Barančík, Halahija, Kubinec, Došek 14, Mihaliska 2, Surový, Málek 2, Pukančík 2, tréner: Ľ. Marenčík.

Basketbalisti MŠK BO Holíč v II. lige západ vycestovali za súperom do Trnavy, kde sa stretli dve mužstvá z opačného pólu tabuľky. Domáci basketbalisti od úvodu dokazovali, že postavenie v priebežnej tabuľke nezodpovedá ich kvalitám.

V prvej štvrtine dokázali eliminovať výškovú prevahu Holíčanov a dobrým pohybom a úspešnou streľbou v útočnej fáze  prikloniť skóre vo svoj prospech o tri body. V druhej štvrtine si Trnavčania udržiavali mierny náskok no záver vyšiel lepšie hosťom z Holíča, ktorí šnúrou dvanástich bodov otočili polčasový stav 37:32 vo svoj prospech.

V druhom polčase sa basketbalisti Trnavy dokázali dotiahnuť na  hostí z Holíča a obaja súperi sa striedali vo vedení, zlomiť zápas sa podarilo Holíčanom v druhej polovici štvrtej štvrtiny, keď túto fázu dokázali vyhrať 12:3 a zaknihovať si dôležitú výhru s palubovky súpera. Strelnicu si zo súpera spravila predovšetkým dvojica Dušan Snopko a Marek Hanusek, keď konto súpera zaťažila 58 bodmi, keď predovšetkým 33 bodov onedlho 44-ročného Snopka je obdivuhodných.

Ďalšie stretnutie odohrá mužstvo Holíča na domácej palubovke 9. novembra 2019 o 16. 00 h proti Ivanke pri Dunaji.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on nedeľa, 03 november 2019 10:50

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!