MŠK BO Holíč: Piate víťazstvo basketbalistov z piatich zápasov

By Marián Samson december 01, 2019 110 0
Holíčania zvíťazili na palubovke Dunajskej Stredy Holíčania zvíťazili na palubovke Dunajskej Stredy

Druhá liga Západ pokračovala piatym kolom. Basketbalisti MŠK BO Holíč odohrali v sobotu 30.11.2019 svoj zápas na palubovke Dunajskej Stredy.

Do prvej štvrtiny nastúpili hostia s úmyslom vytvoriť si väčší rozdiel v skóre a zlomiť odpor domácich basketbalistov čo sa nedarilo vďaka vysokej úspešnosti streleckých pokusov Dunajskostredčanov. I keď sa podarilo nastrieľať Holíčanom v prvom polčase 52 bodov, domáci držali krok s favoritom.

Odpor domácich sa podarilo zlomiť v tretej štvrtine, v ktorej zaznamenali len štyri koše a tak Holíčania odskočili svojmu súperovi na dvadsaťtri bodový rozdiel. V záverečnej štvrtine sa podarilo domácim skorigovať stav stretnutia na záverečných 75 : 92, čo znamená piate víťazstvo pre basketbalistov Holíča z piatich zápasov.

BK DSG Dunajská Streda – MŠK BO Holíč

75 : 93 (39:52)

Zostava a body Holíča: Snopko 27, O Marenčík, Hnusek 28, Barabčík 4 , Halahija 6, Kubinec, Mihaliska 4 ,Pukančík 6, Mlynek 18, Masaryk.

Tréner: Ľ Marenčík

Ďalším súperom Holíča budú 14.12. 2019 basketbalisti Topoľčian.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on nedeľa, 01 december 2019 09:54

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!