Print this page

Basketbalisti Holíča vstúpili do sezóny víťaznou trojkou v samom závere zápasu

By Ľubomír Marenčík október 04, 2020 343 0
MŠK BO Holíč - BBK Bánovce n/Bebravou 69:67 (29:35) MŠK BO Holíč - BBK Bánovce n/Bebravou 69:67 (29:35) MŠK BO Holíč

Drámu s úspešným koncom zaznamenali hráči MŠK BO Holíč v úvodnom kole II. ligy Západ, v ktorom privítali na domácej palubovke hráčov z Bánoviec nad Bebravou.

MŠK BO Holíč - BBK Bánovce n/Bebravou 69:67 (29:35)

Zostava a body Holíča: Snopko, Hanusek 27, Kubinec, Pukančík 11, Mlynek 16, Kovárik, Došek 4, Chrenka 9, Rozboril 3, Mihaliska, Barančík, Surový, tréner: Ľ Marenčík.

Vstup do zápasu mali lepší hostia, ktorí sa dokázali presadiť svojím dôrazom pri doskakovaní pod súperovým košom a premieňaní streleckých pozícii. To sa prejavilo na skóre po prvej štvrtine, ktorú vyhrali o sedem bodov. V druhej sa hra vyrovnala, obe družstvá dobre bránili, body pribúdali len pomaly na oboch stranách a výsledkom bol polčasový stav 29:35.

Do druhého polčasu opäť lepšie vstúpili hostia z Bánoviec, keď navýšili rozdiel v skóre až na trinásť bodov. Od tohto momentu basketbalisti zo Záhoria prebrali na palubovke iniciatívu a do záverečnej štvrtiny išli z jednobodovým náskokom. V nej sa obe mužstvá striedali vo vedení. Necelú minútu pred koncom sa hostia dostali do vedenia o jeden bod, ale domáci hráči premeneným trojbodovým pokusom dve sekundy pred záverečným klaksónom strhli víťazstvo na svoju stranu.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on nedeľa, 04 október 2020 07:10

Related items