HK Skalica podľahol Spišskej Novej Vsi, rozhodol prvý útok domácich so 17 bodmi

Zo zápasu HK Skalica - Spišská Nová Ves. Zo zápasu HK Skalica - Spišská Nová Ves. Vlado Miček

Hokejisti HK Skalica podľahli v 1. hokejovej lige na ľade Spišskej Novej Vsi 3:6, keď excelovala trojica domácich Giľák, Vartovník, Lesňák, ktorá strelila všetkých šesť gólov a zaznamenala neuveriteľných 17 kanadských bodov.

Spišská Nová Ves – Skalica 6:3 (4:2, 1:1, 1:0)

Góly a asistencie: 2. Vartovník (Lesňák, Giľák), 5. Lesňák (Giľák, Vartovník), 11. Giľák (Lesňák, Vartovník), 14. Lesňák (Giľák, Vartovník), 31. Vartovník (Lesňák, Vantroba), 41. Vartovník (Lesňák, Giľák) – 3. Dufek (Hluch, Jarolín), 15. Janáč (Kučera, Pavešic), 28. Pavešic (Kučera, Straka)

HK Spišská Nová Ves: Hollý – Vantroba, Štrauch, Šterbák, Bdžoch, Knižka, Gurčík, Kyčák – Giľák, Vartovník, Lesňák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Uhrík, Chmeľ – Bednarčík, Halász, Olejník

HK Skalica: Košút – Janík, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešic, Straka, Kukliš – Kniazev, Jarolín, Vaškovič – Okoličány, Hujsa, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Dmitriev, Dufek, Hluch

Rozhodcovia: M. Žák – V. Wolf, J. Riš, 176 divákov.

Zápas mal naozaj raketový úvod. Už po 119 sekundách sa radovali domáci po presnom zásahu Vartovníka. Na tento gól dokázali Skaličania odpovedať expresne rýchlo, keď už o 29 sekúnd zásluhou Dufeka po asistenciách Hlucha a Jarolína bolo vyrovnané. Lenže hostia sa nepoučili a o ďalšie dve minúty opäť prehrávali, keď sa presadil Lesňák. Na tento presný zásah už Záhoráci nenašli rýchlu odpoveď. Naopak, v 11. minúte pridali domáci tretí gól po zakončení Giľáka. Domáca prvá formácia kraľovala na ľade aj naďalej a už v 14 minúte zvýšil Lesňák na 4:1. Až potom sa dostali k slovu hostia, ktorý po presnom zásahu Janáča znížili na 2:4.

V druhej časti dokonca Pavešic znížil na rozdiel jediného gólu, keď v 28. minúte po asistenciách Kučeru a Straku znížil na 3:4. Lenže domáca prvá lajna bola na neudržanie a v 31. minúte Vartovník opäť zaistil Spišiakom dvojgólové vedenie.

V tretej tretine zobral hosťom vietor z plachiet opäť Vartovník, ktorý dokončil hetrik. Hostia sa už k zdramatizovaniu stretnutia nedostali a tak sa duel skončil hladkým víťazstvom Spišskej Novej Vsi 6:3. Za zmienku stojí excelentný výkon domáceho prvého útoku Giľák-Vartovník-Lesňák, ktorý nazbieral neuveriteľných 17 kanadských bodov.

Ďalšie výsledky 13. kola:

HK Gladiators Trnava – HK Dukla Ingema Michalovce 2:3 po sam. náj. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 1:2)

Góly: 29. Lukačovič (Burzík), 48. Hrbáčik (Mišura) – 38. Cútt (Banovský), 47. Jokeľ (Balko, Poliaček), rozh. náj. Jokeľ

MHK Dubnica nad Váhom – HK 95 Považská Bystrica 6:2 (2:0, 2:0, 2:2)

Góly: 1. Ďuriš (Jakúbek), 1. Nemček (Rehák), 23. Nemček (Burzala), 32. Hegyi (Kluka), 44. Kanaet (Trška), 59. Ďuriš (Ďurkech) – 47. Blaško (Kukuča, Miro), 58. Hrušík (Bajaník)

HC Topoľčany – HC Osmos Bratislava 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Góly: 40. Nitriansky (Podstavek, Minarík), 42. Uhnák (Podstavek), 56. Pätoprstý (Tábi, Hrudík) – 21. Klučiar (Danišovský)

HC Mikron Nové Zámky B – HC Prešov Penguins 2:3 po predĺ. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 20. Monya (Šimek, Klenko), 40. Slávik (Jass) – 6. Šimčák (Novotný), 59. Prokop (Mikolášek, Mačkovič), 62. Šimčák (Novotný)

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!