Holíč deklasoval Dunajskú Stredu

By Marián Samson február 25, 2018 397 0
MŠK BO Holíč             MŠK BO Holíč

V sobotu 24. 2. 2018 pokračovalo ďalšie kolo II.ligy basketbalu mužov Západ. Holíčania privítali na domácej palubovke hráčov z Dunajskej Stredy.

MŠK BO Holíč - BK Dunajská Streda 73:48 ( 35 : 27)

Zostava MŠK BO Holíč + body hráčov

Jaborník  8 b., Snopko  20 b., Mihaliska  13b., Rypák,  Bačík  3 b., Hanusek  10 b., Rozboril  11 b., Bluska  6 b., O.Marenčík  2 b., Masaryk,  Ľ.Marenčík

Tréner : Ľ.Marenčík

Prvá štvrtina zápasu bola v réžii holíčskych basketbalistov, ktorí ju vyhrali o 16 bodov. V druhej štvrtine sa Holíčania strelecky trápili čoho využili hráči Dunajskej Stredy a stiahli skóre  na rozdiel 8 bodov. V druhej časti zápasu sa hra obidvoch družstiev vyrovnala  a až v poslednej štvrtine Holíčania dobrou obrannou hrou a rýchlymi protiútokmi doviedli svoje družstvo k  ďalšiemu víťazstvu v pomere  73 : 48.

Vrádištské žňa 2019

Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019 Vrádištské žňa 2019

Skalica, hokejbalový Kemp246

Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246 Skalica, hokejbalový Kemp246

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019 Záhorácka ralley, Petrova Ves - Holíč 2019

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!

Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste! Hokejbal, Rebels Skalica v Jihomoravskom přebore na 2. mieste!