Redakcia

Redakcia

Aktuálne hlásite na trase Sobotište - Myjava - Hrašné - Stará Turá zľadovatené cesty, opatrne s plynom a brzdami. 

Ideálnym miestom na výlet v okolí Senice je rozhľadňa Lipovec v Prietrži v časti U Rehušov, ktorá ponúka veľmi dobrý výhľad na všetky svetové strany.

V obci Koválovec si v auguste tohto roku pripomenú 200. výročie existencie Kostola sv. Martina z Tours. V obci majú plán aj na jeho rekonštrukciu.

V stredu 13.1.2021 hlási Zelená vlna a FB skupina Dopravný servis SE,SI a okolie miestami šmykľavé a neupravené cesty následné nehody a taktiež prácu cestárov na Záhorí a Kopaniciach. 

Po prvom týždni zimnej prípravy čaká na futbalistov FK Senica úvodný prípravný zápas. V stredu 13. januára 2021 o 12:00 h na umelej tráve v Senci vyzvú druholigistu z Podbrezovej.

Mesto Holíč sa aj roku 2020 prihlásilo do výzvy Fondu na podporu umenia (FPU) o poskytnutie dotácie s projektom „Život je kniha, kniha je život“, v ktorej bolo úspešné. Informovalo o tom mesto.

Dlhoočakávaná rekonštrukcia ulice Jozefa Kubinu v Malackách sa ocitla v závoze.

Informuje o tom 12.1.2021 Mesto Malacky na www.malacky.sk.

V Myjave otvorili od dnes triedu v Materskej škole na Bradáčovej pre kritickú infraštruktúru. Informuje o tom mesto na www.myjava.sk

Pre kritickú infraštruktúru Mesto Senica otvorilo od dnes všetky materské školy a na dvoch základných školách ŠKD. NaZahori.sk o tom informovala Tatiana Moravcová, hovorkyňa mesta Senica.

Pomník čáčovského richtára Martina Bartoňa a jeho druhov a sa nachádza v rozľahlom poli v lokalite Horné Suroviny po ľavej strane v smere zo Senice na Jablonicu. Je ideálnym miestom nielen na pešiu prechádzku, ale aj pre cykloturistov.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/n/a/u108290/public_html/templates/ts_news247/html/com_k2/templates/default/user.php on line 265
Strana 1 z 171
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada