Redakcia

Redakcia

Vo fortunaligovom klube FK Senica na Záhorí prišlo k veľkým zmenám.

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMU) vydal výstrahy pre okres Myjava pred snežením, nárazovým vetrom a tvorbou snehových závejov a jazykov.

Primátor Jaroslav Suchánek sa vyjadril prostredníctvom mestského webu k projektom Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti a Cyklotrasa v meste Šaštín -Stráže.

Senická radnica tento rok zrekonštruuje vojnový hrob a pomník rumunským a sovietskym vojakom, ktorí položili životy pri oslobodzovaní Senice. Nazahori.sk o tom informovala hovorkyňa mesta Tatiana Moravcová.

Tento víkend (v sobotu 10. apríla) senická samospráva prevádzkovala od 8:00 do 20:00 hodiny šesticu odberných miest v priestoroch mestskej plavárne, mestského kultúrneho strediska, centra voľného času, zimného štadióna a takisto v oboch mestských častiach Kunove i Čáčove. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa mesta Tatiana Moravcová.

Veľkokapacitné vakcinačné centrum v Skalici začne už v nedeľu (11.4.)  očkovať ľudí v skupine od 45 rokov. Informoval o tom Trnavský samosprávny kraj (TTSK).

Mesto Senica hľadá človeka, ktorý bude mestským záhradníkom a záhony, ktoré prejdú pod jeho rukami, budú pýchou mesta. 

Mesto Skalica v súčasnosti pripravuje projektovú dokumentáciu a potrebné povolenia k rozšíreniu prístavu Skalica na Baťovom kanáli.

Mesto Senica vyhlásilo verejné obstarávanie na zákazku Modernizácia amfiteátra Senica, I. etapa.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/n/a/u108290/public_html/templates/ts_news247/html/com_k2/templates/default/user.php on line 265
Strana 1 z 188
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada