Tlačová správa

Tlačová správa

Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, ktorá je členom skupiny AGEL, zakúpila tri nové sanitné vozidlá.

Trnavská župa vyhodnotila prvé kolo premiérového ročníka výzvy na predkladanie žiadostí o podporu z Fondu na rozvoj Trnavského kraja. Z celkového objemu 450.000 eur, ktoré sú vyčlenené na túto výzvu, bolo v prvom kole rozdelených 300.000 eur. Úspešné boli aj projekty zo Záhoria, financie konkrétne poputujú do mesta Šaštín-Stráže, obce Radimov a financie získala aj Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie.

Už od januára sa napriek pandemickej situácii 12 stredoškolákov z viacerých obcí Záhoria a Kopaníc pravidelne stretáva v rámci online zeleného vzdelávacieho programu POĎNATO:LAB

V piatok 11. júna 2021 o 17:00 hodine v  Záhorskom osvetovom stredisku (ZOS) v Senici v pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja bude prezentácia fotografií a filmovej reportáže z cesty po Náhornom Karabachu.

Obec Prietržka v okrese Skalica poskytla staré vinohrady do dlhodobého prenájmu Vinárstvu Habsburg, ktoré je členom Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Záhorie a vzniklo ako vôbec prvé na Slovensku formou verejného úpisu akcií. 

Bezpečnosť na železnici je pre Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) jednou z priorít. 

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) už vyše pol roka prevádzkuje unikátnu službu domáceho tiesňového volania.

Iniciatíva Poklady Slovenska, už tradične venovaná obnove a osvete v oblasti historického dedičstva na našom území, pokračuje svojou hlavnou fázou.

Trnavská župa pokračovala v očkovaní proti ochoreniu COVID-19 v piatich veľkokapacitných očkovacích centrách medzi 27. a 30. májom 2021. Záujemcom boli podávané všetky tri schválené vakcíny. Počas štyroch dní bolo podaných ďalších skoro 21.000 vakcín.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, člen skupiny AGEL po mesiacoch rekonštrukcie 27.5.2021 slávnostne otvorila úplne nový Onkologický pavilón.

Strana 1 z 88
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.