Tlačová správa

Tlačová správa

Po oprave Domu smútku v mestskej časti  Čáčov, následne v Senici, prišla na rad aj budova slúžiaca na smútočné obrady v miestnej časti Kunov. 

Pri intoxikácii amoniakom vo firme Schaeffler v Skalici 14.9.2021 zasahovali obe posádky záchrannej zdravotnej služby skalickej nemocnice.

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) sa po druhýkrát stane súčasťou Európskeho týždňa regiónov a miest. V jeho rámci zorganizuje diskusiu na tému občianskej participácie na tvorbe verejných politík.

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) sa opäť zapojí do Európskeho týždňa mobility ktorý sa koná od 16. do 22. septembra 2021, v Svetový deň bez áut ponúkne bezplatnú dopravu.

Dňa 15. septembra 2021 po 10-tej hodine vznikol požiar v rodinnom dome v Uníne, okres Skalica. 

Dňa 14. septembra 2021 pred 20-tou hodinou bol ohlásený únik nebezpečnej látky vo výrobnej hale v Skalici.

V stredu 15. septembra 2021 predseda Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) Jozef Viskupič odovzdal pápežovi Františkovi originálny dar, ktorý bol ručne vyrobený klientkami krajského Centra sociálnych služieb v Rohove.

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) rozdelil ďalších 150-tisíc eur z Fondu na rozvoj Trnavského kraja.

Okres Skalica je podľa covid automatu zaradený od  13. septembra  2021 do I. stupňa ostražitosti. Vo Fakultnej nemocnici AGEL Skalica sú od dnes zakázané návštevy. 

Záver septembra bude aj tento rok patriť všetkým milovníkom horského behu. Svoju kondičku si môžete preveriť v nedeľu 26.9. 2021.

Strana 1 z 96
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.