Policajné správy

Policajné správy

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste II/500 v katastri obce Štefanov v okrese Senica na Záhorí.

Dopravní policajti aj policajti z obvodného oddelenia sú na mieste tragickej udalosti, ktorá sa stala dnes krátko po 16.00 h, neďaleko Skalických rybníkov.

Cesta I. triedy, cez horský priechod Biela hora, je prejazdná bez obmedzení. Nazahori.sk o tom informovala krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

Manželia pri upratovaní hospodárskej budovy v okrese Myjava, našli starú muníciu. Na tiesňovú linku polície to oznámila 66-ročná žena.

Pri policajnej razii zadržali trnavskí policajti s pracovníkmi Kriminálneho úradu Finančnej správy až 6 osôb, vykonali 7 domových prehliadok a súčasne 5 prehliadok iných priestorov.

Polícia opakovane upozorňuje vodičov na aktuálne dopravné obmedzenie na ceste I. triedy medzi Trnavou a Senicou. NaZahori.sk o tom informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia vyšetruje prípad, v ktorom vyšetrovateľka obvinila 64-ročného muža z prečinu násilia proti skupine obyvateľov. NaZahori.sk o tom informovala polícia.

Doposiaľ neznámi páchatelia odcudzili v priebehu minulého týždňa z priestorov jedného z autoservisov v Malackách väčšie množstvo ochranných autofólii a autokozmetiky. 

Policajti boli, dnes ráno, privolaní k zrážke vlaku a nákladného auta, v meste Senica. Informuje o tom KR PZ V Trnave. 

Dopravní policajti zo Senice vyšetrujú okolnosti nehody osobného auta a náklaďáku pri obci Rovensko. Informovala o tom polícia.

Strana 1 z 63
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.