Kultúrne leto 2018 v Malackách

Kultúrne leto 2018 v Malackách

Kultúrne leto 2018 v Malackách logo a program   /  zdroj: malacky.sk a MCK Kultúrne leto 2018 v Malackách logo a program / zdroj: malacky.sk a MCK

Malacky budú počas leta už tradične žiť kultúrou.

Mestské centrum kultúry pripravilo pre obyvateľov, ale i pre návštevníkov mesta, naozaj bohatý program. Je žánrovo veľmi pestrý, preto by si v ňom mal každý nájsť niečo, čo ulahodí jeho dušičke. 

Ako každý rok je program tematicky rozdelený. Letné utorky budú venované stretnutiam so zaujímavými ľuďmi, prednáškam o histórii a samozrejme historickým potulkám mestom. Streda je vyhradená premietaniu pod hviezdami a milovníkom filmu ponúkneme pestrú paletu filmových zážitkov. Letné štvrtky budú venované hudbe. Môžete sa tešiť na vystúpenia Los Brados, Medial Banana, Katky Koščovej, Roc´hann, FS Leváranek, King Shaolin či Latino Scool. Rodinám s deťmi nedeľu tradične spríjemní rozprávkové popoludnie, ktoré bude milou bodkou za uplynulým týždňom. Za zmienku isto stojí aj Hviezdny večer v mobilnom planetáriu spojený s prednáškou a pozorovaním hviezd. Takisto sa deti môžu tešiť na letné rozprávkové čítanie a tvorivý ateliér. Samozrejmosťou bude premietanie kina Záhoran, v rámci ktorého nás čakajú naozaj zaujímavé filmové lahôdky. 

Toto všetko je len letmý pohľad do programu Kultúrneho leta 2018 v Malackách. Podujatia sa budú konať prevažne na nádvorí kaštieľa a uskutočnia sa s podporou mesta Malacky a Bratislavského samosprávneho kraja.

Viac na stránke www.malacky.sk

zdroj: MCK  a malacky.sk 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 28 jún 2018 10:09
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.