V Malackách šoférovala s viac ako tri promile, v aute viezla maloleté deti

V Malackách šoférovala s viac ako tri promile, v aute viezla maloleté deti

V Malackách šoférovala s viac ako tri promile, v aute viezla maloleté deti zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Diaľniční policajti v stredu 2.9.2020 popoludní zastavili vozidlo Ford Galaxy prechádzajúce po ulici Nad Výhonom v Malackách. Informuje o tom na FB Polícia SR - Bratislavský kraj.

 

Vo vozidle sa nachádzala vodička a dve maloleté deti. Vodička bola počas kontroly podrobená dychovej skúške, ktorej výsledok bol 1,52 mg/l alkoholu v dychu. Opakovaná dychová skúška skončila ešte s vyššou hodnotou. Výsledok opakovanej dychovej skúšky bol 1,56 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje viac ako 3 promile!

Na základe týchto skutočností bola eskortovaná na policajné oddelenie a obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V prípade preukázania viny jej hrozí v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody až na dva roky. 

Ani zranenia, vyhasnuté ľudské životy a vysoké škody na majetku neodrádzajú vodičov od toho, aby si sadli za volant pod vplyvom alkoholu. Policajti denne zaznamenávajú prípady vodičov, ktorí riskujú jazdou pod vplyvom alkoholu.

"Opäť apelujeme na všetkých vodičov, aby boli zodpovední a šoférovaniu sa po požití alkoholu alebo návykových látok vyhli, a na svoju prepravu použili mestskú hromadnú dopravu, taxislužbu, alebo oslovili niekoho, kto nepil," dopĺňa polícia na sociálnej sieti.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 04 september 2020 09:21

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Láb (by obec)

Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.