Policajný zásah na dopravnom inšpektoráte v Malackách

Policajný zásah na dopravnom inšpektoráte v Malackách

ODI Malacky ODI Malacky

Na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Malackách zasahovala v piatok 4. septembra 2020 policajná inšpekcia. Informuje o tom na web stránke mesta Malacky www.malacky.sk Ľubica Pilzová, hovorkyňa mesta. 

Mestským médiám to potvrdilo ministerstvo vnútra. Potvrdilo tiež, že ide o súčasť vyšetrovania. Podľa informácií mesta bolo začaté trestné stíhanie. V akej veci, prípadne voči komu je vyšetrovanie vedené, ministerstvo nekonkretizovalo.

„Vzhľadom na stav vyšetrovania  nie je v súčasnosti možné poskytnúť k veci žiadne bližšie informácie,“ uviedol tlačový odbor ministerstva vnútra.  

Inšpekcia údajne zabavila pracovné počítače a mobily. Nie je vylúčené, že zásah môže súvisieť s už medializovanými informáciami o dopravnom inšpektoráte, na ktorého činnosť poukázal aj Denník SME v máji tohto roka. Ministerstvo vnútra v tom čase denníku potvrdilo, že vo veci koná Úrad inšpekčnej služby. Bližšie informácie redakcii Denníka SME neposkytli. 

Na obsah stanovísk dopravného inšpektorátu k povoľovaným stavbám od začiatku tohto roka opakovane poukazuje primátor Malaciek Juraj Říha.  O podozrivých prípadoch už v marci informoval vtedajšieho prezidenta Policajného zboru Milana Lučanského. 

zdroj: LP / www.malacky.sk

Primátor Malaciek J. Říha zostáva na slobode 

archív

Médiami a spoločnosťou predovšetkým na Záhorí rezonovalo zatknutie a následné obvinenie primátora mesta Malacky Juraja Říhu, ktorého obvinil vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry (NAKA) z prijímania úplatku po tom, ako ich zadržal počas protikorupčnej akcii Staviteľ.

Viac TU: http://www.nazahori.sk/index.php/malacky/item/3401-video-primator-malaciek-juraj-riha-zostava-na-slobode 

Sme na tom s korupciou skvele, keď zatýkame primátora za pomoc mestu

archív

Viac TU: http://www.nazahori.sk/index.php/malacky/item/3393-malacky-sme-na-tom-s-korupciou-skvele-ked-zatykame-primatora-za-pomoc-mestu 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 10 september 2020 11:57

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Športový klub Rudar Láb

Športový klub Rudar Láb Športový klub Rudar Láb Športový klub Rudar Láb Športový klub Rudar Láb Športový klub Rudar Láb

Silvestrovský beh v Senici

Silvestrovský beh v Senici Silvestrovský beh v Senici Silvestrovský beh v Senici Silvestrovský beh v Senici Silvestrovský beh v Senici

Vianoce na Dérerke, Malacky

Vianoce na Dérerke, Malacky Vianoce na Dérerke, Malacky Vianoce na Dérerke, Malacky Vianoce na Dérerke, Malacky Vianoce na Dérerke, Malacky

Malacky - Považská Bystrica, hádzaná

Malacky - Považská Bystrica, hádzaná Malacky - Považská Bystrica, hádzaná Malacky - Považská Bystrica, hádzaná Malacky - Považská Bystrica, hádzaná Malacky - Považská Bystrica, hádzaná

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada