Print this page

Zaujíma vás program primátora Senice?

By redakcia / MsP Senica marec 11, 2019 616 0
Kalendár pracovných stretnutí primátora Senice na mestskej stránke - www.senica.sk Kalendár pracovných stretnutí primátora Senice na mestskej stránke - www.senica.sk PS web stránky Mesta Senica

Primátor mesta Senica Martin Džačovský sa od nástupu do funkcie drží zásady, že samospráva by mala byť bližšie k ľuďom, mala by byť otvorená a poskytovať obyvateľom čo najviac informácií.

V mnohých mestách je preto bežné, že primátori zverejňujú okrem iného aj svoj pracovný diár.  So sprístupnením svojho pracovného plánu nemá problém ani senický primátor a od 1. marca 2019 začal s jeho publikovaním na web stránke mesta www.senica.sk.

Nájdete ho na https://senica.sk/clanok/pracovny-program-primatora-mesta-senica.

„To, že zverejním svoj pracovný program, považujem za súčasť novej otvorenej komunálnej politiky a komunikácie v našom meste. Nevidím dôvod neinformovať o svojej dennej práci, ktorá je realizovaná z postu mojej verejnej funkcie,“ povedal primátor Džačovský.

Zatiaľ je na web stránke zverejnený program do polovice marca. Ten bude postupne dopĺňaný a aktualizovaný. Zároveň bude program zostávať v archíve, kde budú informácie zoradené podľa jednotlivých mesiacov.

zdroj: Mesto Senica / senica.sk

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 11 marec 2019 12:13

Related items