V Skalici polícia riešila v jeden deň dve nehody s účasťou cyklistov

V Skalici polícia riešila v jeden deň dve nehody s účasťou cyklistov

V Skalici polícia riešila v jeden deň dve nehody s účasťou cyklistov PS KR PZ v TT

Dopravní policajti riešili v Skalici 28.5.2020 dve nehody s účasťou cyklistov. NaZahori.sk o tom informuje Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

V prvom prípade O 14:10 h na Potočnej ulici otvorila spolujazdkyňa na aute Ford Focus dvere a vytvorila náhlu prekážku. 70- ročná cyklistka, ktorá vzápätí do dverí narazila, sa našťastie vážnejšie nezranila.

O 14:20 h na Dr. Clementisa policajti zasahovali aj pri nehode s maloletým cyklistom. 11- ročný chlapec sa vozil po parkovisku a pri bicyklovaní nedal prednosť 20 ročnej vodičke na aute. Chlapec bol prevezený so zraneniami nohy do nemocnice.

V oboch prípadoch išlo o rizikové kategóriu cyklistov, staršiu pani a dieťa. Polícia odporúča, aby vodiči na cestách pri strete s cyklistami obzvlášť opatrní, každá kolízia, nepozornosť nielen zo strany vodiča auta ale aj cyklistu, môže mať fatálne následky.

"V okrese Skalica evidujeme za apríl 6 nehôd, polovica nehôd skončila so zranením a 1 osoba nehodu neprežila. 5 nehôd zavinili vodiči áut, v 1 prípade cyklista. Alkohol sme pri nehodách nezistili ani v jednom prípade," spresňuje hovorkyňa Linkešová.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on streda, 03 jún 2020 15:13

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Skalica, Jezuitský kostol

Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol

Skalica, Slnečné popoludnie

Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie

Mokrý Háj, Očianska studnička

Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička

Holíč, Holíčsky zámok

Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.