V Skalici prerušili na gymnáziu vyučovanie v jednej z tried, dôvodom je COVID-19

V Skalici prerušili na gymnáziu vyučovanie v jednej z tried, dôvodom je COVID-19

V Skalici prerušili na gymnáziu vyučovanie v jednej z tried, dôvodom je COVID-19 zdroj: FB

Gymnázium v Skalici zverejnilo v stredu 16.9.2020 informáciu, že prerušuje štúdium v jednej z tried pre kontakt s pozitívnou osobou. Podľa našich informácií sa však v Skalici objavilo viacero pozitívnych testov na nový koronavírus.

Gymnázium v Skalici informovalo, že od štvrtka 17.9.2020 až do odvolania preventívne prerušuje vyučovanie v II. A, kvôli podozreniu na nákazu koronavírusom. Ide o kontakt s pozitívnou osobou.

„Žiaci tejto triedy by sa mali zdržiavať doma a nenavštevovať krúžky ani iné verejne prístupné miesta! O ďalšom postupe budeme informovať cez Edupage a prostredníctvom webstránky,“ uviedlo Gymnázium F. V. Sasinka Skalica - oficiálna stránka na sociálnej sieti FB.

Podľa našich informácií, ktoré nám potvrdili viaceré zdroje,  to ale nie je jediné miesto, kde je hrozba nového koronavírusu v Skalici.

Už v utorok 15. septembra 2020 sa neodohralo hokejové stretnutie Tipsport Kaufland cupu HK iClinic Skalica a HK Nitra pre podozrenie na COVID-19 v šatni domácich.

Podľa našich viaczdrojových informácií v stredu absolvovali hráči HK Skalica testy na ochorenie COVID-19, ktoré pre väčšinu z nich dopadli s výsledkom - pozitívny. 

O bližšie informácie sme požiadali aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Akonáhle dostaneme vyjadrenie, budeme vás informovať. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on streda, 16 september 2020 20:55

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Skalica, Jezuitský kostol

Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol

Skalica, Slnečné popoludnie

Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie Skalica, Slnečné popoludnie

Mokrý Háj, Očianska studnička

Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička Mokrý Háj, Očianska studnička

Holíč, Holíčsky zámok

Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok Holíč, Holíčsky zámok

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.