Malacky: Stavebný ruch niekde utíchol, inde sa zasa začína

Malacky: Stavebný ruch niekde utíchol, inde sa zasa začína

Malacky: Stavebný ruch niekde utíchol, inde sa zasa začína foto: -otano- TS

Mesto Malacky využíva priaznivé jesenné počasie na rekonštrukciu verejných priestorov. Niektoré projekty finišujú, ďalšie sa začínajú.

Takmer dokončená je už Kozia ulica v úseku od Záhoráckej po Hviezdoslavovu, kde je opravená vozovka aj chodníky a vybudoval sa pozdĺžny pás parkovania. Ešte pribudne zeleň a zelené ostrovčeky. Zároveň s Kozou sa zrekonštruoval aj chodník pred Základnou školou na Záhoráckej ulici.

Stavebné práce pokračujú vo vnútrobloku v Domkoch. Opravujú sa tam parkovacie miesta, prístupové cesty, chodníky, kontajnerové stojisko a vstupy k vchodom. Práce by sa mali skončiť v prvej novembrovej dekáde.

Začína sa tiež dlhoočakávaná rekonštrukcia Hlbokej ulice, kde už má mesto vysúťaženého dodávateľa prác. Na úseku od Duklianskych hrdinov po Hodžovu obnovia povrch cesty a pribudne chodník, cyklopruh, zeleň a vjazdy do domov.

V prípade vhodného počasia by sa ešte mohla stihnúť rekonštrukcia chodníkov a parkovacích miest v lokalite ulíc Skuteckého a Michala Tillnera okolo Betánie na sídlisku Juh.

Stavebné mechanizmy už pracujú na Továrenskej, kde pribudne verejné osvetlenie. Na jeho vybudovanie venovala spoločnosť IKEA Components 200 tisíc eur. Ďalšia finančná pomoc, tentoraz 25 tisíc eur od spoločnosti VGP Parks, pôjde na verejné osvetlenie na Dielenskej.

Text: -lp-

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 25 október 2019 19:04

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Láb (by obec)

Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.