Taliana na Záhorí zastavili pre poškodené sklo auta, napokon mu policajti namerali alkohol v dychu

Taliana na Záhorí zastavili pre poškodené sklo auta, napokon mu policajti namerali alkohol v dychu

PS PS

Posledný májový deň hliadka dopravných policajtov spozorovala v obci Studienka vozidlo zn. Fiat Panda, ktoré malo značne poškodené čelné sklo. Informuje o tom na sociálnej sieti Polícia SR - Bratislavský kraj.

Preto sa policajti rozhodli vodiča predpísaným spôsobom zastaviť a podrobiť kontrole. Po predložení potrebných dokladov pozornosti hliadky neuniklo, že z vozidla bolo cítiť zápach typický pre alkoholické nápoje.

Preto policajti vodiča vyzvali aby sa podrobil dychovej skúške, ktorou mu bola nameraná hodnota 0,76 mg/l alkoholu v dychu. Z dôvodu podozrenia zo spáchania prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky policajti vodiča talianskej národnosti obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších potrebných úkonov. Vec sa realizuje v tzv. superrýchlom konaní.

"Vodiči pamätajte, že alkohol znižuje schopnosť sústrediť sa a správne a v čas reagovať na situáciu v cestnej premávke. Z uvedeného dôvodu sa jazde po požití alkoholu alebo návykových látok vyhnite a na spôsob svojej prepravy použitie mestskú hromadnú dopravu, taxislužbu, alebo oslovte niekoho, kto nepil. Polícia naďalej nebude tolerovať u vodičov jazdu pod vplyvom alkoholu," upozorňuje polícia na FB. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 01 jún 2020 16:37

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Plavecký hrad zhora

Plavecký hrad zhora Plavecký hrad zhora Plavecký hrad zhora Plavecký hrad zhora Plavecký hrad zhora

CHKO Záhorie: Alpsko - karpatský koridor

CHKO Záhorie: Alpsko - karpatský koridor - Zlepšenie vodného režimu meandru Ciglát CHKO Záhorie: Alpsko - karpatský koridor - Zavodnený jelšový les Ciglát CHKO Záhorie: Alpsko - karpatský koridor - Samotný rybovod CHKO Záhorie: Alpsko - karpatský koridor - Zavodnenie mokradí na Devínskom jazere CHKO Záhorie: Alpsko - karpatský koridor - Ciglát - klietka zabraňujúca bobrom upchávanie prietoku vody

Stupava, DHZ

Stupava, DHZ Stupava, DHZ Stupava, DHZ Stupava, DHZ Stupava, DHZ

Záhoráci Stupava/Malacky - príprava

Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.