Taliana na Záhorí zastavili pre poškodené sklo auta, napokon mu policajti namerali alkohol v dychu

Taliana na Záhorí zastavili pre poškodené sklo auta, napokon mu policajti namerali alkohol v dychu

PS PS

Posledný májový deň hliadka dopravných policajtov spozorovala v obci Studienka vozidlo zn. Fiat Panda, ktoré malo značne poškodené čelné sklo. Informuje o tom na sociálnej sieti Polícia SR - Bratislavský kraj.

Preto sa policajti rozhodli vodiča predpísaným spôsobom zastaviť a podrobiť kontrole. Po predložení potrebných dokladov pozornosti hliadky neuniklo, že z vozidla bolo cítiť zápach typický pre alkoholické nápoje.

Preto policajti vodiča vyzvali aby sa podrobil dychovej skúške, ktorou mu bola nameraná hodnota 0,76 mg/l alkoholu v dychu. Z dôvodu podozrenia zo spáchania prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky policajti vodiča talianskej národnosti obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu ďalších potrebných úkonov. Vec sa realizuje v tzv. superrýchlom konaní.

"Vodiči pamätajte, že alkohol znižuje schopnosť sústrediť sa a správne a v čas reagovať na situáciu v cestnej premávke. Z uvedeného dôvodu sa jazde po požití alkoholu alebo návykových látok vyhnite a na spôsob svojej prepravy použitie mestskú hromadnú dopravu, taxislužbu, alebo oslovte niekoho, kto nepil. Polícia naďalej nebude tolerovať u vodičov jazdu pod vplyvom alkoholu," upozorňuje polícia na FB. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 01 jún 2020 16:37

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Láb (by obec)

Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.