Čierna skládka v lokalite Šírka smerom na Zohor odstránená

Čierna skládka v lokalite Šírka smerom na Zohor odstránená

Čierna skládka v lokalite Šírka smerom na Zohor odstránená foto BSK .a Stupava

Pracovníci Verejnoprospešných služieb Stupava odstránili čiernu skládku v lokalite Šírka smerom na Zohor. Vyzbieraný odpad spolu vážil 1,7 tony. Informuje o tom www.bratislavskykraj.sk a www.stupava.sk. 

Všetok podobný odpad je možné odovzdať v prípade potreby na Zbernom dvore na Mierovej ulici v Stupave, kde ho pracovníci bezplatne prevezmú od všetkých obyvateľov, ktorí uhradili ročný poplatok za odpad.

Odovzdať je možné objemný odpad ako nábytok, koberce či police, elektronický odpad ako sú chladničky, rádiá, televízory alebo mobilné telefóny, jedlé oleje a tuky, polystyrén, biologicky rozložiteľný odpad zo zelene alebo pneumatiky z osobných áut obyvateľov.

Dvakrát ročne, v presne dané dni, je možné priniesť bezplatne na zberný dvor aj nebezpečný odpad ako riedidlá, lepidlá, farby alebo autobatérie od fyzických osôb. Rovnako sa dá za poplatok odovzdať aj drobný stavebný odpad.

Otváracie hodiny Zberného dvora: pondelok – piatok: 7.00 – 15.30 (obedňajšia prestávka 11.30 – 12.30), sobota: 9.00 – 14.00 (bez prestávky).

zdroj: BSK a Mesto Stupava

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 16 júl 2020 12:07

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Láb (by obec)

Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.