Malacky: Na dnešnom zasadnutí poslancov sú prevažne body ekonomického charakteru

Malacky: Na dnešnom zasadnutí poslancov sú prevažne body ekonomického charakteru

Malacky: Na dnešnom zasadnutí poslancov sú prevažne body ekonomického charakteru Zdroj: Mesto Malacky

Vo štvrtok 24. septembra 2020  od 15:00 h rokuje mestské zastupiteľstvo v Malackách. Informuje o tom mesto na www.malacky.sk.

 Poslanci majú na programe materiály prevažne ekonomického charakteru – čerpanie rozpočtu mesta za I. polrok tohto roka či návrh na schválenie štátnej pôžičky na kompenzáciu výpadku príjmov samosprávy v dôsledku pandémie.

Okrem toho prerokujú tri návrhy všeobecne záväzných nariadení (o podmienkach prevádzkovania hazardných hier, o miestnom poplatku za rozvoj, o školských obvodoch základných škôl), správu z kontroly poskytnutých dotácií za rok 2019 a návrh na delegovanie zástupcov mesta do Rady školy pri ZŠ Dr. J. Dérera. 

Keďže stále pretrváva pandemická situácia, zastupiteľstvo budú sprevádzať obmedzenia. Na celej dĺžke rokovania sa zúčastnia iba poslanci a vedenie mesta. Predkladatelia materiálov budú  v rokovacej miestnosti prítomní iba počas svojich bodov. Vedúci útvarov mestského úradu a riaditelia mestských organizácií, ktorí nepredkladajú materiály, sa na rokovaní osobne nezúčastnia.

Mesto prosí obyvateľov, aby svoju prípadnú účasť zvážili a aby prišli na zastupiteľstvo iba tí, ktorí neprejavujú príznaky dýchacích ochorení. Podmienkou je, aby mali ochranné rúška. 

Program a materiály sú dostupné na www.malacky.sk, časť MESTO – MESTSKÉ ZASTUPITEĽSTVO. Zastupiteľstvo sa začína o 15.00 h a jeho priebeh bude možné sledovať naživo cez  www.zastupitelstvo.sk.

Materiály na rokovanie - 24. 09. 2020 (.zip - 48,6 MB) 

zdroj: Mesto Malacky / www.malacky.sk

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 24 september 2020 15:02

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Láb (by obec)

Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.